Студентська рада юридичного факультету запрошує всіх і кожного в понеділок, 30 листопада, о 14:30 в актову залу на тренінг із самооборони.
Ви дізнаєтеся, що допоможе убезпечити життя і здоров'я своє та близьких людей, і отримаєте відповіді на питання:
Тренінг проводитиме розрядник з боротьби в греко-римському стилі, бронзовий призер кубка України, а також володар другого юнацького розряду з муай-тань – Крамаренко Борис – студент юридичного факультету Університету «КРОК»
]]>
Із 30 листопада ми будемо відзначати День народження факультету міжнародних відносин!
В Університеті «КРОК» дні народження святкують протягом тижня :)
На Вас чекають Тематичні дні: Понеділок, 30/11 – Австрія; Вівторок, 1/12 – Україна; Середа, 2/12 – Іспанія.
У вівторок під час лотереї відбудеться розіграш подарунків.
3 грудня, у четвер, ми чекаємо на Вас о 14:30 в актовій залі на концерті до Дня народження факультету міжнародних відносин Університету «КРОК»
Приєднуйтеся до святкування разом зі Студентською радою ФМВ!
]]>До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету Д 26.130.01 подано докторську дисертацію Собкевич Оксани Володимирівни
Тема дисертації:
Шановні співробітники Університету «КРОК»!
30 листопада 2015 року об 11:30 в холі на I поверсі розпочинає роботу благодійна виставка, на якій будуть представлені роботи, власноруч виготовлені учнями спеціальної школи-інтернату № 15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами.
Життя цих дітей – це щоденна боротьба з хворобою, приклад героїчного оптимізму, нескореності перед випробуваннями, які ввійшли в долю цих дітей. Не будьте байдужими!
У вас є можливість не просто матеріально підтримати цих дітей, а подарувати їм трохи тепла й уваги.
Сподіваємось вас зустріти на виставці.
З повагою адміністрація та працівники Коледжу економіки, права та інформаційних технологій
]]>19 листопада 2015 року відбулося засідання Вченої ради Університету «КРОК». Це було перше засідання Вченої ради після оновлення її складу у зв’язку із завершенням 5-річного терміну діяльності попереднього складу.
Відповідно до нового закону «Про вищу освіту» засідання розпочалося з виборів голови та заступника голови Вченої ради. Головою шляхом таємного голосування одноголосно обрано Сергія Михайловича Лаптєва, ректора Університету «КРОК». Після цього відкритим голосуванням обрано заступника голови Вченої ради. На підставі одноголосного рішення ним став Міщенко Володимир Спиридонович.
На початку засідання Сергій Михайлович вручив дипломи кандидатам наук – викладачам Больботенко І.В. і Оласюк Г.П. Вчене звання доцента було присвоєне кандидату технічних наук Шаровій Олені Степанівні та кандидату економічних наук Свердану Михайлу Михайловичу. Ухвалено рішення подати відповідні атестаційні справи доцентів на затвердження до МОН України. На посаду завідувача кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами обрано Данченко О.Б.
Під час засідання Міщенко Володимир Спиридонович та Шикова Олена Миколаївна доповідали про запровадження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266.
Також члени Вченої ради заслухали Наконечну Наталію Василівну та Іщенко Людмилу Володимирівну, які звітували про роботу Приймальної комісії за 2015 рік та інформували про задачі з набору на наступний рік.
На засіданні було затверджено Положення про вчені ради структурних підрозділів. Доповідачем виступив Лободаєв В.М.
За ініціативою Рача Валентина Анатолійовича було затверджено неакредитовану освітньо-наукову програму підготовки доктора філософії Асаре Жозефа.
Вітаємо викладачів Університету з отриманням наукових ступенів і вчених звань та новими призначеннями і бажаємо новообраному складу Вченої ради плідної роботи!
Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!
28 листопада о 16:00 студенти КРОКу приєднуються до традиційної акції «Запали свічку» у День пам'яті жертв голодоморів
Щороку, в четверту суботу листопада, пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують загальнонаціональною хвилиною мовчання та покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. По всій країні проходить акція «Запали свічку» в рамках якої всі охочі запалюють свічку вдома на підвіконні або несуть свічки до пам'ятників жертвам геноциду
]]>26 листопада в Університеті розпочало новий сезон «Літературне кафе» – проект Студентської ради «КРОКу».
Автором проекту є Євтушенко Валерія (студентка 2 курсу ФМВ), координатором – Луцюк Христина (студентка 1 курсу ФЕП).
Нагадаємо, що головна функція «Літературного кафе» – інтелектуальний відпочинок. Мета проекту – виховувати інтерес до культури, підвищувати престиж книги та любов до читання, долучати молодь до літературних скарбів, формувати в студентів естетичний смак і духовні цінності, збагачувати їхній емоційний світ. «Кафе» покликане об’єднати талановитих молодих авторів, сприяти розвитку в них навичок роботи з текстом, вміння порівнювати, узагальнювати, уваги до психологізму, художньої деталі тощо.
Темою зустрічі стала поезія про «золоту осінь». Розпочалося зібрання піснею на слова Єсеніна «Закружилась листва золотая». Потім виступила автор проекту Євтушенко Валерія, яка розповіла про ідею та заснування цього чудового проекту в минулому році. Ведучою зустрічі була Христина Луцюк.
У першому засіданні «Літературного кафе» цього сезону взяли участь 17 осіб. Вони читали вірші про осінь різних авторів. Зустріч сподобалася студентам, і вони, як і в минулому році, планують проводити якомога більше заходів у рамках проекту: обговорень літературних творів, зустрічей із письменниками, переглядів фільмів про поетів, письменників та видатних людей мистецтва, музичних вечорів та ін.
Також учасники проекту планують надавати студентам інформацію про літературні новинки, цікаві літературні заходи у м. Києві. У планах – видання збірки віршів студентів «КРОКу».
Дякуємо нашим студентам за участь: Луцюк Христині (1 курс ФЕП), Євтушенко Валерії (2 курс ФМВ), Єловській Євгенії (2 курс ФМВ), Слободяник Єлизаветі (1 курс ФМВ), Омельченко Юлії (1 курс ФЕП), Пефтієву Миколі (1 курс ЮФ), Притулі Владиславу (1 курс ЮФ), Аббасову Музаффару (1 курс ФЕП), Горкушину Олександру (1 курс ІІКТ), Полозюку Роману (1 курс ІІКТ), Корсунівському Дмитру (4 курс КЕПІТ), Саєнку Вадиму (2 курс КЕПІТ), Січевлюку Антону (2 курс ФМВ), Заярній Ніні (1 курс ФЕП), Андреєвій Анні (1 курс ФМВ), Клименко Анастасії (1 курс ФЕП), Жиленій Аліні (2 курс КЕПІТ).
Наступна літературна зустріч відбудеться у грудні. Слідкуйте за новинами!
Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!
Листопад у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій став місяцем наближення молоді до науки. Ось що кажуть про це самі студенти:
«На початку листопаду групи перших курсів КЕПІТy відвідали музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» у супроводі своїх кураторів – Степаненко Наталії В’ячеславівни та Головко Світлани Анатоліївни. Музей позиціонує себе як науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу.
Сама концепція музею є унікальною, далекою від кліше – тут немає грізних «наглядачів», задачею яких є спостерігати за тим, щоб ніхто ні до чого не торкався, не заходив за огорожу тощо. У «Експериментаніумі» ти не тільки можеш, а й повинен простягнути руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках. Більш того, кількість інтерактиву у всій триповерховій будівлі музею зашкалює – нудно бути просто не може.
Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. В окремому залі представлені вражаючі експонати, тематикою яких є анатомія. Також у музеї ви знайдете різноманітні оптичні ілюзії та головоломки.
«Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в «Експериментаніумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється інтерес у молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відірвати від їхніх гаджетів та примітивних ігор».
Студенти групи РПЗ-15
«16 листопада я та ще три студенти групи РПЗ-15 – Нікітін Володимир, Роменський Олександр та Ковальчук Дмитро – відвідали турнір з фізики в якості глядачів і для отримання досвіду під керівництвом Камінського Юрія Олеговича, нашого викладача з фізики.
Турнір мав декілька етапів. На одному з етапів показували приклади на практиці, а потім ставили окремі питання щодо дослідів. Усього було 6 дослідів.
Практичні приклади були цікавими, але набагато цікавішим було слухати пояснення команд. Один із найбільш яскравих прикладів – дослід, що показує дифракцію лазерного променю.
Найпростішим, але водночас таким, що найбільше запам’ятався, був дослід з кулькою у мертвій петлі. Дослід розрахований на розуміння закону зберігання енергії – це просто та захоплююче!
Також важливим етапом турніру були презентації на різноманітні теми з фізики, представлені командами.
Даний захід зацікавив нас. Після відвідування турніру ми зробили висновок, що дуже хотіли би взяти участь у подібних змаганнях в наступному році».
Юдаков Микита, група ОПСІК-15
Запрошуємо на чергове засідання Клубу успішних викладачів «TeachWell»
27 листоапада о 17:00 в ауд. 246 Університету «КРОК» два тренінги з конфліктології:
Вартість участі у двох міні-тренінгах (3 год.) – 80 грн. Для співробітників, студентів та випускників Університету «КРОК» – участь безкоштовна
]]>23 листопада 2015 року директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєва Людмила Петрівна і завідувач кафедри туризму Мелько Людмила Федорівна відвідали презентацію Міжнародного проекту дистанційного навчання «10minschool», яка відбулася у Київському міському будинку учителя.
Проект «10minschool» розроблено й успішно реалізовано в Ізраїлі. Це зручна система інтернет-навчання, що допомагає зекономити час. Одночасно нею можуть користуватися 150 тис. школярів. Система створювалася для учнів, які мають проблеми з навчанням, але згодом стала незамінним помічником для всіх вчителів та школярів. Уроки в рамках проекту «10minschool» для України розроблено за затвердженою шкільною програмою, яку доступно викладають заслужені українські педагоги.
Під час презентації виступили керівник проекту в Ізраїлі, екс-замміністра освіти Ізраїлю Даліт Штаубер, партнер проекту, власник Gaga Production Шалом Асаяр, керівник програми в Україні Олександр Жебровський та представники українських навчальних закладів.
У рамках вивчення дисципліни «Маркетинг» 12 листопада студенти ІІІ курсу КЕПІТУ за спеціальністю «Маркетингова діяльність» в супроводі викладача циклової комісії комерційної та маркетингової діяльності Червінської Тетяни Миколаївни відвідали компанію «Ашан», що на Петрівці. У конференц-залі студентам розповіли про історію заснування холдингу, його розвиток; можливості студентів при проходженні практики з подальшим працевлаштуванням, перспективи кар’єрного росту; соціальні проекти, які запроваджує та підтримує підприємство.
Майбутнім маркетологам провели екскурсію по гіпермаркету, під час якої розповіли про прийом продуктів, гігієну персоналу та приміщень, методи роботи у різних відділах та на касах. Студенти дізналися про різні групи товарів, правила та способи їхнього розташування на полицях, методи привернення уваги споживачів. Екскурсія справила на групу дуже позитивне враження. Це був цікавий досвід!
У рамках вивчення дисципліни «Організація та технологія обслуговування в готелях» 6 листопада 2015 року студенти ІІІ курсу КЕПІТу за спеціальністю «Готельне обслуговування» в супроводі викладача циклової комісії з готельного обслуговування Романової Марії Ігорівни та завідувача відділенням сфери обслуговування та економіки нерухомості Червінської Тетяни Миколаївни відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу, що проходив 4–6 листопада у приміщенні виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютна, 2-Б. Також для відвідання експофоруму було запрошено викладача Сокол Тетяну Георгіївну.
Викладачі та студенти отримали на виставці велику кількість рекламно-інформаційних матеріалів від компаній-виробників обладнання та інвентаря для готелів, миючих та чистячих засобів (ця тема саме вивчалась 3-м курсом на лекційно-семінарських заняттях). Також велику зацікавленість викликали стенди підприємств, що пропонують текстиль, декор, дизайн, меблі, охоронні системи та обладнання як для готелів, так і для ресторанів.
Переважна більшість учасників подібних виставок – представники готельно-ресторанного бізнесу та усіх галузей, які з ним пов’язані. Та все ж майбутні готельєри з великою цікавістю відкривали для себе деякі принади виробничої сфери, представлені на виставці, адже ресторани та готелі – чи не найближчі партнери, успіх яких часто залежить від взаємовигідної тісної співпраці.
Студенти висловили палке бажання відвідувати якомога більше подібних заходів профільної тематики!
У листопаді 2015 року у рамках вивчення дисципліни «Рекреаційні комплекси світу» студенти ІІ курсу КЕПІТу за спеціальністю «Готельне обслуговування» в супроводі викладача Романової Марії Ігорівни і завідувача відділенням сфери обслуговування та економіки нерухомості Червінської Тетяни Миколаївни побували на пішохідній екскурсії стародавнім центром Києва: від Золотих воріт через Софійську площу до Михайлівської площі. Екскурсоводом виступала викладач Романова М.І.
Студентам було запропоновано розповідь з демонстрацією багатьох історико-культурних об’єктів та пам’яток Києва – як історичних, так і сучасних. Екскурсантами було оглянуто:
За результатами практичного заняття студенти дізналися, наскільки багатим і різноманітним є культурно-історичний рекреаційний потенціал навіть такої невеличкої частинки нашого стародавнього міста!
26 листопада відбудеться семінар для викладачів та голів циклових комісій Коледжу економіки, права та інформаційних технологій на тему «Впровадження сучасних освітніх технологій»
Аудиторія 122. Початок о 15:00
]]>
26 листопада запрошуємо на чергову зустріч Літературного кафе.
В аудиторії 144 пануватиме атмосфера «Золотої осені»: цікаві авторські проза та поезія під звуки приємної музики – Літературне кафе Студентської ради Університету
Запрошуємо всіх бажаючих поділитися власними творами!
]]>
25 листопада закінчується прийом документів на дистанційну форму навчання на міжгалузеві магістерські програми:
Детальна інфомація про умови вступу за тел.: (044) 455-57-13 (вн. 134) та на сайті
]]>
25 листопада закінчується прийом документів на заочну форму навчання на міжгалузеві магістерські програми:
Детальна інфомація про умови вступу за тел.: (044) 455-57-57 та на сайті
]]>
23 листопада 2015 року в Університеті «КРОК» о 15:00 в 305 аудиторії відбудеться відкриття Україно-угорського центру
На зустрічі будуть присутні:
Ерно Кешкень – Надзвичайний і Повноважний Посол Угорської республіки в Україні
Ткач Дмитро Іванович – Надзвичайний і Повноважний Посол України
Тарасюк Борис Іванович – народний депутат України, Міністр закордонних справ України (1998–2000, 2005–2007 рр.)
Климпуш Орест Дмитрович – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорській Республіці(1997–2002 рр.)
Дурдинець Василь Васильович – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорській Республіці (2002–2003 рр.), заслужений юрист України
Віднянський Степан Васильович – доктор історичних наук, професор
Бошицький Юрій Ладиславович – ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор, кандидат юридичних наук
Під час відкриття Центру пройдуть установчі збори зі створення ГО «Товариство Українсько-угорської дружби»
]]>19 листопада 2015 року в Економічному коледжі Державного вищого навчального закладу «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулася наукова конференція «Лауреати Нобелівської премії з економіки».
Бузовецька Анна студентка ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит» (ексклюзив) Коледжу економіки, права та інформаційних технологій підготувала доповідь на тему «Життя та досягнення американського економіста та публіциста Пола Робіна Кругмана» і презентувала її у відділенні економіки Малої академії наук учнівської молоді.
Анна розкрила зміст економічної теорії обраного лауреата, описала його життєвий шлях та професійні досягнення.
Вітаємо Бузовецьку Анну з вдалим виступом та бажаємо їй подальших успіхів!
Активісти Студентської ради Університету Крайова Тетяна та Рось Богдан 18 листопада взяли участь у міжнародному конгресі юних посланців миру «Усім світом за мир».
Під час конгресу відбулося нагородження юних послів миру, а також презентація представниками київських шкіл реалізованих протягом року проектів, що були спрямовані на виховання мирної молоді.
За підсумками конгресу розроблено звернення, яке буде передане керівництву нашої держави та уряду. Основні положення документа стосуються питань миру та містять заклики до президента й уряду щодо вирішення воєнного питання мирним шляхом, а не за рахунок людських життів. Кожен бажаючий мав змогу підписати дане звернення власноруч, зробити свій вклад у світле й мирне майбутнє нашої Батьківщини та планети в цілому.
«Мета конгресу, – говорить учасниця від «КРОКу» Тетяна Крайова, – була близькою для кожного, адже ми всі бажаємо миру нашій державі. Після конгресу залишилися лише добрі думки про краще майбутнє та гордість за те, що ми зробили і свій внесок. Завершили конгрес слова «Мир нашому дому, мир вашому дому, мир планеті Земля!»
Цікавим є те, що одночасно з конгресом у Києві відбувались аналогічні зібрання у Єревані, Мінську, Бресті, а також у Польщі і Чехії.