30 червня 2015 року в приміщенні актової зали Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбудеться З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.
Мета заходу – забезпечення реалізації частини другої статті 131 Конституції України, статті 12 Закону України «Про Вищу раду юстиції» та пункту 2 частини першої статті 92 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», беручи до уваги пункт 4 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд», і створення умов для добору кандидата до Вищої ради юстиції з числа суддів або суддів у відставці.
]]>27–28 червня 2015 року студенти візьмуть участь у цікавому і пізнавальному проекті. Мова йде про Школу студентського активу, що має на меті формування організаторських здібностей, розвиток талантів, підтримку ініціатив, роботу в команді тощо. Крім цього, на студентів чекають майстер-класи, квести, різноманітні конкурси, екскурсії, спортивні змагання.
]]>Шановні студенти, співробітники та відвідувачі Університету «КРОК»!
24 червня 2015 року вільний допуск у корпус та робота всіх підрозділів розпочнуться о 14:30 після завершення ЗНО з географії
]]>23 червня 2015 року Клуб успішних викладачів запрошує на 2 корисних та актуальних тренінги для викладачів, учителів, тренерів і коучів:
]]>Шановні студенти, співробітники та відвідувачі Університету «КРОК»!
22 червня 2015 року вільний допуск у корпус та робота всіх підрозділів розпочнуться о 15:00 після завершення ЗНО з фізики
]]>
Шановні студенти, співробітники та відвідувачі Університету «КРОК»!
19 червня 2015 року вільний допуск у корпус та робота всіх підрозділів розпочнуться о 14:30 після завершення ЗНО з історії України
]]>Нарешті довгоочікувана поїздка для студентів Коледжу відбулася! Вона розпочалася 4-го і тривала до 7-го червня 2015 року. Кілька днів студенти груп «Фінанси і кредит – ексклюзив», «Правознавство» та по декілька найактивніших представників інших груп 1-го курсу в супроводі кураторів Лесі Олександрівни, Наталії В’ячеславівни та Мирослави Олександрівни могли насолоджуватися атмосферою Львова – унікального міста, де поєднуються культури Сходу і Заходу.
О 6-й ранку 5 червня «колежани» прибули до місця призначення. Уже під час 10-хвилинної пішої прогулянки студенти могли спостерігати чудові зразки української, польської, вірменської, єврейської, німецької, австрійської та інших культур в архітектурі міста та зрозуміли, що Львів – це прихована перлина Європи, яку поволі відкриває для себе світ.
Першого дня була запланована екскурсія містом. Студенти відвідали різні місця Львова. Спочатку прогулювалися Площею Ринок, яка протягом 500 років залишається центром політичного, громадського, культурного і торгового життя міста, серцем Львова, історичним початком європеїзації України. Далі вони відвідали Львівський оперний театр – архітектурну перлину Львова в стилі неоренесансу. Потім студенти мали можливість побачити деякі з найстаріших місць – Вірменську вулицю та Італійське подвір’я – і познайомитися з підземеллям стародавнього Львова.
Наступного дня відбулася екскурсія центром старого міста. «Колежани» відвідали одне з найважливіших місць Львова – Львівську ратушу, вежа якої має висоту 65 метрів та є найвищою в Україні.
У вільний час усі студенти трималися разом і ознайомилися з багатьма іншими цікавими місцями. Одне з них – майстерня шоколаду. Наші мандрівники могли спостерігати процес виробництва справжнього львівського шоколаду ручної роботи, а також відвідали маленьку кав’ярню, де скуштували гарячий шоколад і вишукану каву.
Крім того, студенти побували в ресторані «Масонська ложа», який є найдорожчим закладом Західної України. Там вони відкрили для себе таємничий світ масонства з його знаками та символами.
Уся поїздка була насичена яскравими емоціями. Студенти були в захваті від теплоти міста. Тож, Львове, КЕПІТ ще обов’язково повернеться до тебе!
Протягом тижня з 8 червня 2015 року учні київських шкіл брали участь у проекті «Media Week». Організували його Київський ліцей бізнесу і медіа-група «KMG», зокрема її координатор фотограф Владислава Боброва. Учасникам проекту пропонувалися різні тренінги та майстер-класи в галузі фотографії від членів медіа-групи. Також у юних медійників була чудова можливість попрактикуватися у зйомці та попрацювати з професійними моделями.
Вулична зйомка проходила в парку «Нивки» під керівництвом Владислави Бобрової. Студійна зйомка відбувалася в приміщенні студії-партнера «XXL». Керував роботою школярів фотограф Владислав Булгаков.
Учасники «Media Week» отримали сертифікати про закінчення проекту та подарунки від організаторів.
3 червня 2015 року в стінах Університету «КРОК» відбулась І-ша Звітно-виборча конференція Студентського наукового товариства Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, на якій було представлено звіт про роботу та обрано новий склад товариства.
Вітаємо з обранням:
Три роки поспіль Коледж економіки, права та інформаційних технологій плідно співпрацює з волонтерською організацією «Спільнота Святого Егідія» і молодіжним рухом «Молодь за мир». Багато важливих справ зроблено студентами КЕПІТу завдяки цій співпраці. Одна з них – створення волонтерської музичної групи «FD» («FORCE the DREAM»). Протягом року група кілька разів виступала на благодійних заходах, новорічних та різдвяних святах для малозабезпечених людей.
31 травня групі запропонували виступити на фестивалі авторської пісні «Play music – stop violence» в італійській столиці Римі в якості особливого гостя. Цей захід дуже популярний в Італії і направлений на протидію насиллю, війні, расизму та жорстокості через мову музики.
Авторська пісня української групи «FD» «MY MOTHER – UKRAINE» справила велике враження на публіку, адже італійці добре знають про воєнні дії в Україні. Мовою пісні наша молодь вкотре заявила Європі про своє бажання жити в мирі на вільній землі.
Даючи інтерв'ю перед концертом, учасники групи підкреслили, що, незважаючи на жахливу війну, молодь України вірить в майбутнє і прагне змінити світ на краще.
Коледж пишається своїми вихованцями – студентами ІІ курсу Бутенко Марією, Ященко Юлією та Кудряшовим Євгенієм, які пропагують мир в Європі, виявляють свій патріотизм та небайдужість.
16 червня в спеціалізованій школі № 85 м. Києва психолог Анна Сазонова-Беньковська для студентів-психологів з Університету «КРОК» провела майстер-клас з правопівкульного малювання.
Правопівкульне малювання – це не просто інструмент для створення прекрасних творчих робіт, а й ціла система, що допомагає людям змінювати своє життя, розкривати потенціал, нові можливості й дивитися на ситуації під іншим кутом.
З 8 червня розпочалась ознайомча практика студентів 2 курсу заочної форми навчання напряму підготовки «Психологія».
Студенти, які проходять практику в спеціалізованій школі № 85 м. Києва, під керівництвом шкільного психолога Анни Сазонової-Беньковської знайомляться з психологічними методами та інструментами, які допомагають всебічному розвитку учнів.
15 червня студенти-психологи вивчали техніку «Акватипія», яка розвиває уяву та фантазію, дозволяє стати більш розкутими. Акватипія – один з видів арт-терапії. Це імпровізація на тему вільної плями, захоплююче заняття навіть для того, хто не вміє малювати – від дітей 3 років до дорослих людей різного віку.
Шановні студенти, співробітники та відвідувачі Університету «КРОК»!
17 червня вільний допуск у корпус та робота всіх підрозділів розпочнуться о 14:00 після завершення ЗНО з біології
]]>12 червня 2015 року 15 активістів «КРОКу» побували на державному підприємстві «Антонов», де відвідали музей з метою ознайомлення з флагманським вітчизняним підприємством у сфері авіабудування.
Для «КРОКівців» була проведена цікава екскурсія, присвячена легендарному конструктору Олегу Костянтиновичу Антонову (літакобудівник, один із провідних авіаконструкторів, доктор технічних наук, академік). Антонов є одним з основоположників планеризму. Він створив близько 30 типів планерів, у тому числі і серійні.
Під керівництвом Антонова розроблено транспортні літаки Ан-8, Ан-12, Ан-22, Ан-26, Ан-32, Ан-72, Ан-124, багатоцільові літаки Ан-2, Ан-14, Ан-28, що здатні базуватися на непідготованих смугах довжиною до 550 метрів, пасажирські літаки Ан-10, Ан-24, суцільнометалеві планери А-11, А-13, А-15, мотопланер Ан-13, ракетний планер А-17, безпілотний літальний апарат і дельтаплани серії «Славутич». Також під керівництвом Олега Костянтиновича розроблено систему автоматизованого проектування транспортних літаків, запроваджено клеєзварні з'єднання і композиційні матеріали, розвинено методи авіабудівної економіки.
10 червня 2015 року Студентська рада Університету організувала і провела для студентів «КРОКу» тренінг з надання першої медичної допомоги. Тренером виступив голова Студради юридичного факультету Степанченко Ігор.
У заході взяли участь 15 студентів, які вивчали, як поводити себе під час евакуації, надавати першу допомогу при інсульті та інфаркті, робити бандаж, накладати джгут, допомагати при серцевому нападі, опіках, тепловому ударі.
Учасники тренінгу залишилися задоволені отриманими знаннями.
2 червня 2015 року в червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась відкрита лекція «Introduction to law of the EU».
Спікерами на заході були пан Йоханес Айгнер – заступник посла Австрії в Україні, що розповів про основні засади європейського права, джерела його формування, співвідношення європейського права та законодавчих систем окремих країн ЄС, а також про вплив міжнародних організацій і установ на формування європейського права, та пані Лариса Антощук – директор Палати податкових консультантів, партнер ЮФ «Такс Терра», яка говорила про можливості для започаткування бізнесу на території Європи, про навчання та роботу в ЄС, систему оподаткування, податкові ризики, способи їх уникнення та мінімізації.
Активну участь у заході взяли студентка юридичного факультету Університету економіки та права «КРОК» Лілія Лавренюк і студент Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Олександр Воробйов.
В Університеті «КРОК» триває проект «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя». Небайдужі «КРОКівці» беруть в ньому участь, щоб подарувати надію і допомогти людям, які потребують переливання крові. Багато з тих, хто вже здавав кров у рамках проекту, знову до нього долучаються.
Так, 4 червня 2015 року повторно стали донорами, здавши півтора літра крові у Київському міському центрі крові:
Закликаємо усіх не залишатися осторонь від дуже важливої студентської ініціативи та приєднуватися до проекту!
Зробити це просто, потрібно лише:
Ми чекаємо на Вас! Кличте друзів та знайомих, щоб робити добро РАЗОМ!
11 червня 2015 року студент Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Свечніков Руслан, який пройшов відбірковий тур огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Україна – єдина країна» серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації м. Києва, виборов можливість виступати разом з іншими представниками коледжів перед особовим складом 101 Окремої бригади охорони генерального штабу Збройних сил України.
Вітаємо Руслана! Поки у нас є така наполеглива молодь, ми можемо бути спокійні за майбутнє країни. Слава Україні!
Ми лежали в холодній землі.
Ми сто років сиділи у схроні.
Я пропав би в цій повній імлі,
Якби не твої долоні.
Ми забули свої голоси.
Ми ставали схожі на тишу.
Я щоночі у Бога просив,
Щоб мене не залишив...
5 червня 2015 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій відвідали центральний військовий госпіталь. На кошти, які були зібрані в рамках акції «З Україною в серці! Єдині назавжди!», студенти закупили потрібні матеріали (дієтичні продукти харчування, медикаменти) і передали пораненим. Спілкуючись з бійцями, вони намагалися їх підтримати, підбадьорити.
Госпіталь відвідали: Бобков Олексій, Попов Денис (ОПСІК, І курс), Арбузов Костянтин (РПЗ, І курс), Поварчук Альона (РПЗ, ІІ курс), Гольцева Аліна (Правознавство, ІІІ курс), заступник директора Коледжу з виховної роботи Чепіга Лідія Михайлівна. Супроводжували студентів волонтери – викладач історії Хорошенюк Андрій Павлович та випускник Університету Галак Костянтин.
З 1 по 5 червня 2015 року у Чернівцях проходила чергова робоча зустріч учасників проекту «Темпус» «Мережа випускників-підприємців» (EANET), в якому беруть участь провідні університети Німеччини, Нідерландів, Грузії, Молдови, Румунії та України.
Під час зустрічі оргкомітету учасники проекту представили свій досвід зі створення асоціацій випускників-підприємців, обговорили проблеми та виклики проекту, запланували ключові активності на наступні 6 місяців, а також взяли участь у трьохденному семінарі-тренінгу, який провели Michael Tuguntke і Anoesjka Timmermans (Нідерланди) та Oliver Schmidt (Німеччина).