СПЕЦІАЛЬНА КОРОТКОСТРОКОВА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
«Організація та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, як складова мобілізаційної підготовки в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях України»
для держслужбовців категорії В
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ПОГОДЖЕНА ГЕНЕРАЛЬНИМ ШТАБОМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
Мета: підвищення спроможності державних службовців, посадових осіб організувати ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в державних органах, на підприємствах в установах та організаціях шляхом удосконалення їхньої професійної компетентності. Ознайомлення учасників навчання із нововведеннями в законодавстві з питань організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, як складова мобілізаційної підготовки в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях України.
Після закінчення навчання: слухачі отримають знання та навички, необхідні для роботи з організації військового обліку та мобілізаційної підготовки підприємств, організацій та установ в Україні. Ознайомляться з вимогами сучасних нормативних документів та організацією ведення військового обліку призовників, військовозобов`язаних та резервістів на підприємствах, в організаціях та установах в Україні. Також матимуть можливість підтримувати спілкування з іншими випускниками курсів та отримувати консультації після випуску.
Формат проведення: онлайн (на платформі Teams)
Напрям підвищення кваліфікації, який охоплює програма: Ознайомлення з вимогами сучасних нормативних документів та організацією ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях
Цільова група: Категорії посад державної служби: В
Обсяг програми (кредити ЄКТС): 0.93
СТРУКТУРА ПРОГРАМИ
Модуль 1. Основи військового обліку громадян України
- Тема 1. Вимоги нормативно-правових актів з питань організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, як складова мобілізаційної підготовки в державі.
- Тема 2. Військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів, як складова мобілізаційної підготовки в державі. Поняття, мета, завдання та основні вимоги.
- Тема 3. Система військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в Україні, як частина мобілізаційної підготовки.
- Тема 4. Персональні та службові данні призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
- Тема 5. Військово-облікові документи призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
- Тема 6. Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
- Тема 7. Організація військового обліку та алгоритм оповіщення призовників, військовозобов’язаних та резервістів в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях України, як ключовий чинник мобілізаційної підготовки держави.
- Тема 8. Список персонального військового обліку.
- Тема 9. Ведення військового обліку призовників.
- Тема 10. Ведення військового обліку військовозобов’язаних та резервістів рядового, сержантського та старшинського складу.
- Тема 11. Ведення військового обліку військовозобов’язаних та резервістів офіцерського складу.
- Тема 12. Ведення військового обліку військовозобов’язаних-жінок.
- Тема 13. Порядок роботи в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях під час прийняття (звільнення) на роботу призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
- Тема 14. Звірка облікових даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
- Тема 15. Контроль за станом військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях.
- Тема 16. Вимоги нормативно правових актів з питань організації та ведення бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та у воєнний час.
- Тема 17. Оформлення (анулювання) бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та у воєнний час в державних органах на підприємствах, в установах та організаціях.
Підсумковий контроль результатів навчання
Зарахування на курси підвищення кваліфікації
Для зарахування на курси підвищення кваліфікації необхідно надати документи:
- копію документа, що посвідчує особу (паспорт, 2-3 сторінки);
- копію документа про освіту;
- заяву про зарахування на курси.
Документи можна надати у паперовому або електронному вигляді. В електронному вигляді скановані або сфотографовані документи надсилаються на електронну пошту: [email protected], +38(063) 678-99-79
Зареєструватись на курси: з 02 жовтня-17 листопада 2024 року
Початок: 18 листопада 2024 року
Вартість навчання з урахуванням отримання навчальних матеріалів за всіма темами програми курсів – 4000 грн.
Опис програми курсу | Документи верифікації програми | Додаткова інформація
Початкова реєстрація відбувається через Портал управління знаннями Національного агентства України з питань державної служби