Чиста вода та належні санітарні умови — Університет «КРОК»
Clean water and sanitation

Ціль 6. Чиста вода та належні санітарні умови

Доступ до безпечної води, санітарії та гігієни є найосновнішою потребою людини для здоров’я та добробуту. Попит на воду зростає через швидке зростання населення, урбанізацію та збільшення потреб у воді у сільському господарстві, промисловості та енергетичному секторі.

Попит на воду випереджає зростання населення, і половина населення світу вже відчуває серйозну нестачу води принаймні один місяць на рік. Прогнозується, що дефіцит води зростатиме з підвищенням глобальної температури внаслідок зміни клімату.

Яку діяльність здійснюємо у цьому напрямку?

Основними ініціативами Університету «КРОК» в межах досягнення Цілі сталого розвитку «Чиста вода та належні санітарні умови» є:

• впровадження ініціатив щодо ощадливого використання води здобувачами освіти та співробітниками;
  • організація воркшопів, зустрічей та екскурсій для студентів, спрямованих на підвищення обізнаності щодо раціонального водокористування.

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Цілі сталого розвитку » Чиста вода та належні санітарні умови