Гідна праця та економічне зростання — Університет «КРОК»
Decent Work and Economic Growth

Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання

Ціль 8 стосується сприяння інклюзивному та сталому економічному зростанню, зайнятості та гідній роботі для всіх.

Потрібен більший прогрес, щоб збільшити можливості працевлаштування, особливо для молоді, зменшити неформальну зайнятість і нерівність на ринку праці (зокрема, з точки зору гендерної різниці в оплаті праці), сприяти безпечному та надійному робочому середовищу та покращити доступ до фінансових послуг для забезпечення сталого та інклюзивного економічного зростання.

Яку діяльність здійснюємо у цьому напрямку?

• Корпоративний кодекс Університету — визначає ключові цінності, правила поведінки, права та обов’язки учасників освітнього процесу.
  • Комплаєнс — офіцер консультує працівників з питань управління конфліктом інтересів та порушень у сфері охорони праці.
  • Кодекс поведінки студентів — гарантує рівні права всім студентам, незалежно від їхнього соціального статусу, статі, віку, національності.

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Цілі сталого розвитку » Гідна праця та економічне зростання