Захист та відновлення екосистем суші — Університет «КРОК»
Life on land

Ціль 15. Захист та відновлення екосистем суші

Ціль 15 сталого розвитку ООН «Захист та відновлення екосистем суші» є надзвичайно важливою для Університету, адже КРОК виступає осередком знань, інновацій, наукових досліджень та освіти в регіоні. Він є інкубатором для підготовки майбутніх «зелених» лідерів, які зможуть очолити ініціативи зі збереження екосистем та впровадження сталих рішень.

Виклики збереження екосистем часто потребують комплексних підходів, які можна реалізувати через міждисциплінарні дослідження та освітні програми.

Яку діяльність здійснюємо у цьому напрямку?

• Університет «КРОК» разом з Бізнес Школою КРОК займаються проведенням досліджень стійких бізнес-моделей, стійких до викликів військового часу, сприяють інноваціям у екологічно чистих технологіях і практиках.
  • БШК розроблено дисципліну «Менеджмент інноваційної діяльності», яка включена до навчального плану програм Master of Business Administration та Master of Global Business Management.
  • Бізнес-школа КРОК також культивує креативність як ключ до досягнення різних цілей, у тому числі й сталого розвитку. Відповідаючи світовим вимогам та активно беручи участь у розвитку глобальних ініціатив, з 2019 року підтримує ініціативу Всесвітнього тижня та дня творчості та інновацій ООН (WCIW/WCID).
  • У рамках проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA» кафедра міжнародних відносин та журналістики отримала технічне обладнання, яке забезпечить успішну якісну підготовку здобувачів спеціальності «Журналістика». Завдяки такому обладнанню здобувачі отримали можливість професійно працювати у форматі 3-D студії, знімати та монтувати відеоматеріали, здійснювати відеотрансляцію, проводити телемости, записувати інтерв’ю.

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Цілі сталого розвитку » Захист та відновлення екосистем суші