Воїни 66-ої ОМБ дякують КРОКу! — Університет «КРОК»

Воїни 66-ої ОМБ дякують КРОКу!

26 квітня 2024 Новини та події

Нещодавно, воїни з 66-ої окремої механізованої бригади імені Князя Мстислава Хороброго отримали гуманітарну допомогу від Університету «КРОК».

Завдяки зібраним коштам під час Благодійного концерту «ВИЩЕ ХМАР» військові отримали не лише величезну підтримку від студентської та освітянської спільноти, а й багато необхідних речей. Зібрані кошти, а саме 38 634 ₴, були витрачені на закупівлю одягу та портативної зарядної станції BUREVII M5P. Це важливий вияв підтримки та вдячності за відданість та мужність військових, які захищають нашу країну.

Також, частину суми задоначено Сергію Стерненку на RUSORIZ, адже ми розуміємо на скільки зараз важлива роль FPV дронів ;)

Дякуємо Вокальній студії «VOSK Band», Мистецькій студії «ArtКЕПІТ», Інструментальному гурту «Guitar Band» та усім хто долучився до такої важливої справи! Слава Україні!

Оновлено: П'ятниця, 26 квітня 2024 16:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Воїни 66-ої ОМБ дякують КРОКу!