Протипожежні навчання: безпека понад усе! — Університет «КРОК»

Протипожежні навчання: безпека понад усе!

03 травня 2024 Новини та події

30 квітня 2024 року на території Університету були проведені навчання спільно з підрозділом пожежної частини №6 Шевченківського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві, для підвищення рівня знань з протипожежної безпеки та вміння на практиці користуватись засобами пожежогасіння серед студентів та працівників Університету «КРОК».

Під час тренувальної пожежної тривоги було залучено особовий склад та техніку ДСНС для локалізації умовної пожежі на 3-му поверсі.

Після закінчення умовного пожежогасіння та евакуації працівниками пожежної частини №6 було проведено практичне навчання з користування вогнегасниками.

Адміністрація Університету «КРОК» висловлює подяку колективу пожежної частини №6  та начальнику Шевченківського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві Сергію Шевчуку за організацію та проведення занять на протипожежну тематику із залученням пожежної техніки.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Протипожежне навчання // 30.04.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 07 травня 2024 15:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Протипожежні навчання: безпека понад усе!