ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «ПСИХОЛОГІЯ»
МЕТА ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПСИХОЛОГІЯ»
Полягає у професійній підготовці висококваліфікованих, усебічно ерудованих практичних психологів, здатних самостійно висувати актуальні й соціально значущі ідеї; пропонувати концепції розв’язання комплексних проблем у сфері дослідницької та/чи прикладної діяльності; планувати та проводити авторське наукове дослідження, результати якого мають наукову новизну, теоретичну та практичну цінність у сфері психології тощо через засвоєння необхідних теоретичних знань і компетентностей та оволодіння основами методології й методики наукової діяльності.
ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПСИХОЛОГІЯ»
Обов’язкова частина освітньої програми спрямована на набуття аспірантами світоглядних, загальнонаукових, науково-практичних та інших компетентностей, необхідних і достатніх для формулювання наукових ідей, постановки і розв’язання наукових проблем і завдань у професійній та науково-дослідній сферах наук про соціальну поведінку.
Результатом навчання стане здатність випускників розуміти цілі, функції і завдання власної професійної діяльності у просторі соціальної самореалізації; усвідомлювати можливості і шляхи своєї інтеграції в наукове і повсякденне соціальне буття; досліджувати це буття на засадах соціальної, організаційної, економічної психології та інших наук про соціальну поведінку людини, в т.ч. в умовах кризових соціальних реалій.
Вибіркова частина дає можливість поглибити знання і навички у царині наукових інтересів та професійної практики здобувачів, отримати компетентності, важливі для ведення конструктивної дискусії з колегами, студентами та опонентами на ринку праці, а також для написання й успішного захисту дисертації.
Специфічною рисою даної освітньої програми є орієнтація на розробку й реалізацію наукових проектів у сфері психології, які дають можливість переосмислити наявне та створити нове системне знання, цінне для теорії і практики розв’язання значущих наукових і прикладних проблем буття з урахуванням базових соціальних, економічних, етичних та правових аспектів.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
НАУКОВІ КЕРІВНИКИ АСПІРАНТІВ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ПСИХОЛОГІЯ»
- Абаніна Ганна Валентинівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології
- Васильченко Ольга Миколаївна, доктор психологічних наук, доцент, професор кафедри психології
- Кочубейник Ольга Миколаївна, доктор психологічних наук, ст. науковий співробітник, професор кафедри психології
- Петрунько Ольга Володимирівна, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри психології
- Сингаївська Ірина Валентинівна, кандидат психологічних наук, професор, директор ННІП
РЕЦЕНЗІЇ НА ОСВІТНЬО-НАУКОВУ ПРОГРАМУ «ПСИХОЛОГІЯ»
Навчальні дисципліни
- Іноземна мова: академічне письмо та наукові комунікації
- Філософія науки
- Методологія наукових досліджень
- Інформаційні технології у науково-дослідній діяльності
- Цифрові технології в навчанні
- Методологічні проблеми сучасної психології
- Експеримент у соціальній та організаційній психології
- Педагогічна практика