Відділення інформаційних технологій
Більшість хороших програмістів роблять свою роботу не тому, що очікують оплати або визнання, а тому, що отримують задоволення від програмування.
Лінус Торвальдс
Фахівці в галузі IT користуються великим попитом і є одними з найбільш високооплачуваних на ринку праці не лише в Україні, а й в усьому світі.
Попит на фахівців з IT високий, проте й конкуренція відповідна. Знайти цікаву і високооплачувану роботу зможуть лише ті, хто знають свою справу «на відмінно».
Сьогодні відділення навчає 276 студентів. Тут працюють досвідчені викладачі випускових циклових комісій. Творчий потенціал науково-педагогічного колективу, якісна матеріально-технічна база, близькі контакти з провідними кафедрами Навчально-наукового інституту комунікаційних та інформаційних технологій Університету дозволяють проводити підготовку студентів на високому науково-методичному рівні.
У майбутньому наші студенти вмітимуть визначати характеристику об'єктів автоматизації, братимуть участь в обстеженні об’єктів управління та визначенні вимог до системи, що розробляється, на основі стандартів з ІТ; будуть проектувати, розробляти та обслуговувати web-застосування з динамічним контентом, використовуючи web-технології; розробляти логічні та фізичні структури баз даних, створювати бази даних та здійснювати запити до них, використовуючи різноманітні системи керування базами даних; володітимуть методами і засобами підтримки командної роботи, планування та ефективної організації праці, безперервного контролю за якістю результатів роботи, соціальної комунікації тощо.
Студенти нашого відділення є активними учасниками освітнього проекту «КЕПІТ-Expert», створеного на базі Коледжу у співпраці з проектною групою «SPG» Університету «КРОК», у рамках якого вони виступають експертами з питань комп'ютерної грамотності серед учнів старших класів середніх загальноосвітніх шкіл.
В основу концепції підготовки відділенням фахівців покладена система, що заснована на поєднанні інтенсивної і глибокої фундаментальної підготовки в галузі прикладної математики та комп’ютерних наук. Відділення відповідає за фахову підготовку у галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями ««Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення».
Термін навчання – 4 роки на основі базової загальної середньої освіти і 3 роки на базі повної загальної середньої освіти.
Навчальний процес регламентується законами України «Про освіту», «Про вищу освіту» та іншими нормативно-правовими документами.
Навчальна і технологічна практики передбачають опанування студентами робітничої професії «Оператор комп'ютерного набору», код 4112 за Національним класифікатором України, та «Демонстратор-консультант з продажу інформаційно-комунікаційного устаткування», код 5220 (Класифікатор професій ДК 003:2010). Виробничу практику студенти проходять у відомих ІТ-компаніях.
Навчально-виховний процес спрямований на формування гармонійно розвиненої особистості, освіченої і здатної до постійного оновлення знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до динамічних процесів в освітній та соціально-культурній сферах.
ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ
З метою якісної організації навчально-виховного процесу, розробки програмно-методичного забезпечення дисциплін у Коледжі створено таку циклову комісію:
- Циклова комісія з інформаційних технологій: голова – Сасім Марина Олександрівна, викладач, спеціаліст першої категорії.
Життя відділення наповнене цікавими подіями, інтелектуальними, спортивними та розважальними заходами.
Приєднуйтеся до нас, і Ви не пожалкуєте!
Додаткова інформація
- Опис освітньої програми «Комп'ютерні науки» рівня фаховий молодший бакалавр галузі знань 12 «Інформаційні технології» спеціальність 122 «Комп'ютерні науки»
- Опис освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» рівня фаховий молодший бакалавр галузі знань 12 «Інформаційні технології» спеціальність 121 «Інформаційні технології»