Новини та події кафедри національної економіки та фінансів — Університет «КРОК»
19 червня 2024 Новини та події

Шановні друзі!

Раді повідомити, що під редакцією професора Грушка Віктора Івановича видано новий підручник «Економіка відновлення». Авторський колектив співробітників Університету «КРОК» переконаний, що для переходу від воєнної економіки до післявоєнного стану її відновлення на якісно новому рівні необхідний обґрунтований та об’єктивний аналіз. Ця книга покликана вирішити проблеми, породжені війною.

17 червня 2024 Новини та події

07-09 червня 2024 року відбулася 27 Міжнародна конференція з нерухомості України «Ринок нерухомості. Кращі інновації та досвід».

21 травня 2024 Новини та події

Минулої суботи відбувся захід «Leaders Day», організований партнерами Центру Розвитку Кар'єри - UGEN. Цього року учасником від проєктної групи ЦРК «Характерники» став студент Університету «КРОК» Владислав Фуринець.

13 травня 2024 Новини та події

Випускниця спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (бакалавр), а нині студентка магістратури тієї ж спеціальності, а також спеціальності «Менеджмент», Оксана Омельченко, ділиться своїми враженнями щодо навчання.

Сторінка 1 з 28