Новини та події кафедри психології — Університет «КРОК»
02 травня 2024 Новини та події

29 квітня 2024 року в приміщенні бібліотеки Університету «КРОК» відбувся майстермайд за участі військових капеланів-психологів громадської організації «Незламні духом українці» та студентів, магістрантів, аспірантів спеціальності «Психологія».

30 квітня 2024 Новини та події

Нещодавно за ініціативи кафедри психології був підписаний договір про співпрацю між Університетом «КРОК» та громадською організацією «Незламні духом українці».

29 квітня 2024 Новини та події

24 квітня 2024 року в приміщенні бібліотеки Університету «КРОК» відбулась зустріч з військовим психологом на тему: «Основи військової психології: практичний досвід».

25 квітня 2024 Новини та події

Психолог – це лікар людської душі, дуже важлива та відповідальна професія сьогодення. Важливо бути не тільки гарним фахівцем, а і вміти презентувати набуті компетенції. 23 квітня відзначається Всеукраїнський день психолога. День фахівців, покликання яких – у збереженні  психічного здоров’я українців.

Сторінка 1 з 53