Кафедра управління фінансово-економічною безпекою — Університет «КРОК»
КАФЕДРА УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ
 

Кафедра управління фінансово-економічною безпекою була створена у складі навчально-наукового інституту менеджменту безпеки в 2009 році. Кафедра є випусковою.

На кафедрі вперше в України була розпочата підготовка фахівців з управління фінансово-економічною безпекою підприємств, організацій та установ.

Професорсько-викладацький склад кафедри взяв активну участь у розробці галузевого стандарту вищої освіти України за спеціальністю специфічних категорій 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою», кваліфікації 2414.2 «Професіонал з фінансово-економічної безпеки», «Аналітик з питань фінансово-економічної безпеки».

Головною метою кафедри є:

  • підготовка магістрів з управління комплексним забезпеченням фінансово-економічної безпеки підприємств, організацій та установ у сучасних умовах;
  • проведення наукових досліджень в галузі економічної безпеки суб’єктів господарської діяльності;
  • організація курсів підвищення кваліфікації в галузі економічної безпеки;
  • організація курсів з перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас, учасників бойових дій та членів їх сімей.

Для проведення навчальних занять залучаються відомі вчені та фахівці-практики в галузі економічної безпеки.

Серед випускників кафедри є керівники та провідні фахівці дирекцій, департаментів, управлінь, служб безпеки відомих корпорацій, компаній, банків. Власники підприємств, що надають послуги у сфері безпеки бізнесу (охоронна та детективна діяльність). А також держслужбовці та викладачі закладів вищої освіти.

Кафедра здійснює підготовку магістрів спеціальності «Менеджмент» за освітньою програмою:

У навчальному процесі на кафедрі беруть участь п’ять докторів наук, професорів та шість кандидатів наук, доцентів які є провідними науковцами у своїй галузі. Для проведення навчальних занять залучаються також висококваліфіковані фахівці-практики, які мають досвід роботи із забезпечення економічної безпеки підприємств, організацій та установ у сучасних умовах.

Всі викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом навчання на відповідних курсах, проходження стажувань та активної участі у наукової роботі.

У разі виникнення запитань щодо навчання за освітньою програмою «Управління фінансово-економічною безпекою» звертатися за тел.: 380 63 678 99 79 або на електронну пошту: [email protected]

Провідні викладачі

Основні дисципліни

  • Менеджмент комплексного забезпечення безпеки підприємств, організацій та установ
  • Організація та управління інформаційно-аналітичним забезпеченням безпеки підприємств, організацій та установ
  • Управління інформаційною безпекою підприємств, організацій та установ
  • Інноваційний менеджмент системі економічної безпеки
  • Інтелектуальна власність
  • Науково-методичне забезпечення вивчення безпекознавчих дисциплін
  • Професійна психологія

Дисципліни вільного вибору студентів

  • Обліково-аналітичне забезпечення функціонування системи економічної безпеки на підприємстві
  • Організаційно-правові основи використання сучасних технічних засобів в системі економічної безпеки підприємств, організацій та установ
  • Управління захистом комерційної таємниці на підприємстві
  • Механізм забезпечення взаємодії суб’єктів системи безпеки з правоохоронними та іншими органами влади та місцевого самоврядування
  • Правові основи організації та функціонування системи економічної безпеки
  • Конкурентна політика

Співробітництво кафедри із зовнішніми організаціями

Наукова діяльність

Науковці кафедри взяли активну творчу участь у науковому обґрунтуванні, розробці паспорту та проведенні організаційних заходів щодо відкриття нової в Україні наукової спеціальності 21.04.02 «Економічна безпека суб’єктів господарської діяльності» (економічні науки). І відкриття на цієї основі в Університеті «КРОК» першої в Україні спеціалізованої Вченої Ради з захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 21.04.02 «Економічна безпека суб’єктів господарської діяльності».

Нині наукова діяльність на кафедрі здійснюється відповідно до кафедральної науково-дослідної роботи «Інноваційні механізми комплексного забезпечення економічної безпеки в умовах кризи» (номер державної реєстрації: 0120U101880)

Всі викладачі кафедри беруть активну участь у проведенні наукових досліджень результати яких висвітлюються в наукових статях, монографіях, виступах на наукових конференціях, дисертаціях та навчальних посібниках.

Наукові публікації кафедри управління фінансово-економічною безпекою

Курси підвищення кваліфікації

На кафедрі з 2009 року проводиться професійна перепідготовка військовослужбовців звільнених у запас, учасників бойових дій та членів їх сімей.

З метою активізації цієї важливої для суспільства діяльності за ініціативою науково-педагогічних працівників кафедри була підготовлена та підписана 01 серпня 2022 року Угода про взаємодію та співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Університетом «КРОК».

Кафедра брала активну участь у реалізації з 2010 року спільного з Міжнародним Фондом Соціальної Адаптації (МФСА) та університетом НОРД (Королівство Норвегія) міжнародного Проекту «Україна-Норвегія» спрямованого на соціальну адаптацію військовослужбовців звільнених в запас, учасників ООС/АТО та членів їх сімей.

 

На курсах підвищення кваліфікації у рамках реалізації Проєкту «Україна-Норвегія» навчання на кафедрі пройшли понад 900 слухачів.

Професійну перепідготовку військовослужбовців звільнених в запас, учасників ООС/АТО та членів їх сімей проводилися за освітніми програмами:

  • Забезпечення безпеки підприємницької діяльності суб`єктів господарювання в Україні
  • Забезпечення безпеки бізнесу в Україні
  • Забезпечення безпеки в діяльності суб’єктів підприємництва в Україні
  • Безпека туристичного бізнесу в Україні
  • Організація власного бізнесу в Україні
  • Фінансово-економічна безпека в сфері землевпорядкування та кадастру
  • Менеджмент персоналу в галузі безпеки
  • Організація та управління підприємствами малого бізнесу в Україні
  • Стратегічне управління та планування діяльності організації

Базовою основою роботи курсів е магістерська освітня програма «Управління фінансово-економічною безпекою».

Починаючи з 2021 року на кафедрі, за погодженням з Генеральним штабом Збройних Сил України, здійснюється підвищення кваліфікації фахівців з військового обліку підприємств, організацій та установ України за спеціальністю «Мобілізаційна підготовка підприємств організацій та установ України».

У 2024 році на кафедрі, за погодженням з НАДС, почали роботу курси підвищення кваліфікації державних службовців категорії В за спеціальною короткостроковою програмою «Організація та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, як складова мобілізаційної підготовки в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях України».

Після закінчення курсів слухачі отримають знання та навички, необхідні для роботи з організації військового обліку та мобілізаційної підготовки підприємств, організацій та установ в Україні. Ознайомляться з вимогами сучасних нормативних документів та організацією ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів на підприємствах, організаціях та установах в Україні.

Навчальний посібник

Для проведення навчальних занять залучаються висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід практичної роботи з організації військового обліку та мобілізаційної роботи. Брали активну участь в розробці нормативної документації, яка регламентує здійснення важливої для зміцнення обороноздатності нашої держави діяльності в сучасних умовах.

Заняття поводяться дистанційно на базі платформи «Teams». Слухачі отримають в електронному вигляді всі навчальні матеріали (відео лекції, презентації).

 

У разі виникнення запитань щодо курсів підвищення кваліфікації звертатися за тел.: 380 63 678 99 79 або на електронну пошту: [email protected]

Курси підвищення кваліфікації  «Мобілізаційна підготовка підприємств, організацій та установ в Україні
Курси підвищення кваліфікації для держслужбовців категорії B

Випускники магістратури і курсів підвищення кваліфікації кафедри

Володимир Сокуренко
Володимир Сокуренко

Працював в Миколаївській міській раді. Після вторгнення російського агресора добровільно вступив до лав ЗСУ. 10 листопаду 2022 року героїчно загинув в бою, захищаючи рідну землю від загарбницьких російських військ.

Максим Лемешко
Максим Лемешко

Працював в Державній фіскальній службі України. Під час вторгнення російського агресора одразу поповнив лави Державної прикордонної служби України. Героїчно загинув 29 січня 2023 року, захищаючи рідну землю, в бою на Донеччині.

Віталій Косюк
Віталій Косюк

Працював на відповідальних посадах в системі економічної безпеки бізнес- структур. Нині в лавах ЗСУ на передовій захищає свободу та незалежність України

Сергій Полянський
Сергій Полянський

Директор з безпеки ООО «ДТЕК»

Сергій Рудь
Сергій Рудь

Генерал-майор, начальник Управління державної охорони України (16.10.2019 – 09.05.2024)

Сергій Лебедєв
Сергій Лебедєв

Засновник компанії ГАЛ-БЕЗПЕКА

Дмитренко Сергій Анатолійович
Дмитренко Сергій Анатолійович

Заступник генерального директора комбінату з економічної безпеки ТОВ «Єристівський ГЗК».

Рудометкін Сергій Васильович
Рудометкін Сергій Васильович

Директор з безпеки ПРАТ "Полтавський ГЗК"

Мацишин Дмитро Анатолійович
Мацишин Дмитро Анатолійович

Працює на відповідальній посаді в Службі судової охорони України

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Кафедра управління фінансово-економічною безпекою