Шановний вступнику!
Запрошуємо приєднатися до захоплюючої спільноти майбутніх управлінців на спеціальність 073 «Менеджмент» в Університеті «КРОК»!
Минулого тижня відбувся фінальний акорд для наших талановитих здобувачів 4-го курсу бакалаврату ОП «Менеджмент» та «Комерційна логістика» - захист кваліфікаційних робіт. Комісія відзначила актуальність та практичний аспект проведених досліджень, підтвердивши високий рівень підготовки наших студентів.
Завершивши 1-ший курс ОП «Менеджмент» у нашому Університеті, я відчуваю велике задоволення від навчання та отриманих знань. Протягом цього року я отримала чудову можливість розширити свій кругозір у сфері менеджменту, вивчивши різноманітні аспекти цієї науки.
Наш Університет завжди прагне до інновацій та розвитку, особливо, коли йдеться про профорієнтацію здобувачів. Ми раді вітати команду, яка створила захоплюючий та корисний проєкт: Експертний брифінг «Кар'єрний компас».