Показати матеріали по тегу: департамент зі студентських питань — Університет «КРОК»
10 травня 2024 Новини та події

07 травня 2024 року Університет «КРОК» став учасником традиційного ПромоДня на публічній службі 2024 від Національного агентства України з питань державної служби за участю студентської молоді з різних закладів вищої освіти.

03 травня 2024 Новини та події

01 травня 2024 року відбувся Великодній квест 2024!

17 квітня 2024 Новини та події

Spring Charity Activities, що відбулись 12 квітня 2024 року подарували студентам та співробітникам Університету і Коледжу приємні емоцій, враження, а головне користь, бо такою теплою та яскравою акцією ми зібрали 4 164,00 грн на потреби військових.

10 квітня 2024 Новини та події

У спільноті ІТ розповсюджена практика надання зворотнього зв’язку (фідбеку). Тому? Дякуємо Департаменту зі студентських питань та Студентській раді за можливість долучитися до чарівного всесвіту мистецтва. 27 березня в  Міжнародний день театру  відбувся показ Танцювально-театральної вистави «GRAND HOTEL KROK». Цей захід відвідали і здобувачі вищої освіти групи КН-23 та поділися своїми враженнями.

Сторінка 1 з 65