Цілі сталого розвитку
Ціль 17. Співпраця заради досягнення цілей
Ціль 17 стосується пожвавлення глобального партнерства для сталого розвитку. Порядок денний на період до 2030 року є універсальним і закликає до дій усіх країн – розвинених і тих, що розвиваються – щоб ніхто не залишився осторонь.
Цілі сталого розвитку можна реалізувати лише за умови твердої відданості глобальному партнерству та співпраці, щоб ніхто не залишився позаду на нашому шляху до розвитку.
Яку діяльність здійснюємо у цьому напрямку?
- Зустріч партнерів проєкту «INTERADIS»
- Освітні виставки Begin Edu Fairs
- Відбір студентів на програми мобільності
- Онлайн-зустріч з CIVITTA, YEP, RadarTech
- Онлайн-зустріч з Folkuniversitetet Stockholm
- Мережева зустріч програми ЕУЕ у Литві
- Український форум міжнародної освіти 2024
- Навчальний візит до Університету Лайди в Іспанії
- Стартова зустріч з університетами України та США
- 3-й Робочий семінар експертів проєкту COOPERA в ASEM, Молдова
- Академічна мобільність в рамках проєкту Erasmus+ в Haliç Üniversitesi (м. Стамбул, Турецька Республіка)
- Візит ректор Нідерландської бізнес-академії
- Вітаємо з перемогою в конкурсі ЄС Еразмус+
- Зустріч кафедри міжнародного бізнесу зі стейкхолдерами
- Тренінг «Розширення можливостей співпраці: тренінг для ефективного залучення зацікавлених сторін та співпраці» в Університеті Миколаса Ромеріса
Ціль 16. Мир і справедливість
Ціль 16 полягає у сприянні мирним та інклюзивним суспільствам, забезпеченні доступу до правосуддя для всіх та розбудові ефективних, підзвітних та інклюзивних інституцій на всіх рівнях. Люди всюди повинні бути вільними від усіх форм насильства та відчувати себе в безпеці.
Яку діяльність здійснюємо у цьому напрямку?
Ціль 14. Забезпечення життя під водою
Ціль 14 стосується збереження та раціонального використання океанів, морів і морських ресурсів. Здорові океани та моря необхідні для існування людини та життя на Землі.
Океани є невід’ємною частиною нашого життя на землі. Вони займають три чверті поверхні Землі, містять 97 відсотків води на Землі та становлять 99 відсотків життєвого простору планети за об’ємом.
Вони забезпечують ключові природні ресурси, включаючи їжу, ліки, біопаливо та інші продукти; допомога з розбивкою та видаленням відходів і забруднень; а їхні прибережні екосистеми діють як буфери для зменшення шкоди від штормів. Вони також є найбільшим поглиначем вуглецю на планеті.
Викликає занепокоєння те, що забруднення морського середовища досягає екстремальних рівнів: у 2021 році океан засмічується понад 17 мільйонами метричних тонн, а до 2040 року ця цифра подвоїться або потроїться. Пластик є найшкідливішим типом забруднення океану.
Ціль 15. Захист та відновлення екосистем суші
Ціль 15 сталого розвитку ООН «Захист та відновлення екосистем суші» є надзвичайно важливою для Університету, адже КРОК виступає осередком знань, інновацій, наукових досліджень та освіти в регіоні. Він є інкубатором для підготовки майбутніх «зелених» лідерів, які зможуть очолити ініціативи зі збереження екосистем та впровадження сталих рішень.
Виклики збереження екосистем часто потребують комплексних підходів, які можна реалізувати через міждисциплінарні дослідження та освітні програми.
Яку діяльність здійснюємо у цьому напрямку?
- Університет «КРОК» разом з Бізнес Школою КРОК займаються проведенням досліджень стійких бізнес-моделей, стійких до викликів військового часу, сприяють інноваціям у екологічно чистих технологіях і практиках.
- БШК розроблено дисципліну «Менеджмент інноваційної діяльності», яка включена до навчального плану програм Master of Business Administration та Master of Global Business Management.
- Бізнес-школа КРОК також культивує креативність як ключ до досягнення різних цілей, у тому числі й сталого розвитку. Відповідаючи світовим вимогам та активно беручи участь у розвитку глобальних ініціатив, з 2019 року підтримує ініціативу Всесвітнього тижня та дня творчості та інновацій ООН (WCIW/WCID).
- У рамках проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA» кафедра міжнародних відносин та журналістики отримала технічне обладнання, яке забезпечить успішну якісну підготовку здобувачів спеціальності «Журналістика». Завдяки такому обладнанню здобувачі отримали можливість професійно працювати у форматі 3-D студії, знімати та монтувати відеоматеріали, здійснювати відеотрансляцію, проводити телемости, записувати інтерв’ю.
Ціль 13. Захист планети
Зміна клімату в тій чи іншій формі вплине на кожну людину в кожній країні на кожному континенті. Назріває кліматичний катаклізм, і ми недостатньо готові до того, що це може означати.
Зміна клімату спричинена діяльністю людини та загрожує життю на землі, яким ми його знаємо. Зі зростанням викидів парникових газів кліматичні зміни відбуваються набагато швидше, ніж очікувалося. Його вплив може бути руйнівним і включати екстремальні та мінливі погодні умови та підвищення рівня моря.
Яку діяльність здійснюємо у цьому напрямку?
- Міжнародна конференція в рамках проєкту CLIMAN
- Мобільність студентів до Грузії в рамках проєкту CLIMAN
- Мобільність студентів в рамках проєкту CLIMAN
- Тренінг зі сталого розвитку в рамках проєкту CLIMAN
- Мобільність студентів проєкту CLIMAN
- Зустріч партнерів проєкту CLIMAN
- Національний семінар з поширення найкращих практик реалізації проєкту КЛІМАН
- Пілотування курсу в рамках проєкту CLIMAN
- Мобільність студентів в рамках проєкту CLIMAN