Новини та події центру розвитку кар’єри — Університет «КРОК»
07 травня 2024 Новини та події

Випускник Фахового коледжу та Університету «КРОК» Басюк Роман ділиться своїм відгуком про навчання.

03 травня 2024 Новини та події

У рамках інформаційної кампанії до Дня охорони праці, посадові особи з питань охорони праці, з питань праці, з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели відкриту лекцію для студентів останніх курсів Університету «КРОК».

23 квітня 2024 Новини та події

Мій шлях до Університету «КРОК» розпочався завдяки Павлу Лебедєву, з яким я навчався в одній школі. Павло, будучи студентом Університету «КРОК», з ентузіазмом розповідав про атмосферу Коледжу, кваліфікованих викладачів та різноманітність програм навчання. Його слова настільки мене зацікавили, що я вирішив приєднатись до Фахового коледжу після 9 класу.

17 квітня 2024 Новини та події

Центр розвитку кар'єри «КРОК» завжди радий отримувати запрошення на корпоративні заходи від наших  партнерів-стейкголдерів.

Сторінка 1 з 36