Міцне здоров'я і благополуччя — Університет «КРОК»
Good health and well-being

Ціль 3. Міцне здоров'я і благополуччя

За останні роки в покращенні здоров’я людей було досягнуто великих успіхів. Проте нерівність у доступі до медичної допомоги все ще зберігається. Пандемія COVID-19 та інші триваючі кризи перешкоджають просуванню до Цілі 3 сталого розвитку. Дитячі вакцинації зазнали найбільшого зниження за три десятиліття, а смертність від туберкульозу та малярії зросла порівняно з рівнем до пандемії.

Цілі сталого розвитку (The Sustainable Development Goals) містять сміливе зобов’язання покласти край епідеміям СНІДу, туберкульозу, малярії та інших інфекційних хвороб до 2030 року. Метою є досягнення загального охоплення медичними послугами та забезпечення доступу до безпечних і доступних ліків і вакцин для всіх.

Яку діяльність здійснюємо у цьому напрямку?

Університет «КРОК» приділяє значну увагу підтримці здоров’я та добробуту своїх співробітників і здобувачів освіти. У межах досягнення Цілі 3 сталого розвитку основними ініціативами та програмами є:

• функціонування на території Університету медичної служби для надання долікарської та першої невідкладної медичної допомоги;
  • діяльність Навчально-практичного психологічного центру «Крок за КРОКом» для забезпечення консультування та проведення терапевтичних занять, зокрема з реабілітація військових, ветеранів та цивільних з інвалідністю
  • вживання протиепідемічних заходів на території Університету, зокрема встановлення та використання дезінфекторів для рук;
  • активне провадження політики щодо заборони куріння;
  • організація днів донорства крові;
  • проведення тренінгів з надання першої медичної допомоги;
  • організація круглих столів та впровадження курсів підвищення кваліфікації з підтримки психічного здоров’я.

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Цілі сталого розвитку » Міцне здоров'я і благополуччя