30 червня 2016 року відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра випускникам напряму підготовки «Комп'ютерні науки» Інституту інформаційних та комунікаційних технологій Університету «КРОК»
Початок о 17:00 в актовій залі (Лагерна, 30–32, каб. 322)
Запрошуємо випускників долучатися до Асоціації випускників Університету «КРОК»
17 червня в Університеті «КРОК» відбувся Міжнародний круглий стіл «Ідея людиноцентризму в сучасному конституціоналізмі», приурочений до 20-ї річниці прийняття Конституції України.
У заході взяв участь президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників» (УАП), член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор В.В. Костицький; проректор, декан юридичного факультету Університету «КРОК», кандидат юридичних наук, професор В.К. Гіжевський; Герой України, заслужений юрист України, завідувач кафедри державно-правових дисциплін Університету «КРОК», доктор юридичних наук, професор А.Й. Француз; проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету «КРОК», відмінник освіти України, кандидат психологічних наук Н.В. Наконечна; викладачі Університету «КРОК», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного лінгвістичного університету, Міжрегіональної академії управління персоналом, представники громадських правничих організацій, аспіранти Університету «КРОК». Учасниками круглого столу за багаторічною традицією були й науковці Університету фінансів і адміністрації у Варшаві (Польща), з яким Університет «КРОК» плідно співпрацює.
Відкриваючи науковий захід, декан юридичного факультету Університету «КРОК» В.К. Гіжевський привітав учасників круглого столу від імені Вченої ради і засновників Університету, побажав плідної роботи і цікавих творчих дискусій. Володимир Казімірович зазначив, що у переддень Дня Конституції обговорити проблеми забезпечення прав людини на тлі реформування Основного Закону і сучасних політико-правових процесів у державі є закономірним завданням правників-науковців.
Президент УАП В.В. Костицький, учасник творення української Конституції 1996 року, пригадав кілька епізодів із засідання Венеціанської комісії, яка дала 20 років тому і позитивні, і негативні оцінки документу: з одного боку, він був схвалений як видатне досягнення політично-правової думки, з іншого – пролунали зауваження, що в Конституції України закладено незбалансовану модель розподілу влади, що прирікало українське суспільство на серйозні проблеми. Життя підтвердило такі побоювання. В.В. Костицький побажав учасникам круглого столу провести ефективний науково-інтелектуальний мозковий штурм.
Завідувач кафедри державно-правових дисциплін Університету «КРОК» А.Й. Француз торкнувся сторінок історії становлення української правової держави, зауваживши, що міцні засади державності і прав людини в Україні століттями потуралися, винищувалися разом із народом, і на сьогодні ми маємо безсилля права і справедливості. Він закликав присутніх науковців до плідної роботи, оскільки тема круглого столу актуальна і надзвичайно важлива.
Із науковими доповідями виступили доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України В.В. Костицький – «Теолого-соціологічний вимір історико-культурної цінності права і розвиток сучасного конституціоналізму», голова Київської організації «Асоціація українських правників», доцент кафедри права Київського національного лінгвістичного університету, кандидат юридичних наук, доцент Н.А. Сердюк – «Глобальні тенденції і проблеми розвитку освіти сучасної України», професор кафедри історії та теорії держави і права Міжрегіональної академії управління персоналом, доктор наук у галузі політології, професор МКА, кандидат філософських наук, доцент Ф.М. Медвідь – «Політико-правові засади формування національних цінностей в Україні».
У науковій дискусії, що відбулася після перерви, взяли участь: керівник ЮФ L&A Group, член Київської організації «Асоціація українських правників» Г.І. Вангородська (тема «Проблеми забезпечення принципу рівності всіх учасників судового процесу при здійсненні правосуддя в Україні»), кандидат юридичних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін Університету «КРОК» В.С. Лук’янець (тема «Проблема дотримання положень Європейської конвенції з прав людини та основоположних свобод 1950 року у світлі практики ЄСПЛ щодо України»), аспірант Університету «КРОК» М.В. Вайнагій (тема «Судова реформа та забезпечення права людини на справедливий суд»), інші учасники круглого столу. Довкола зазначених тем точилася гостра принципова дискусія, яка показала, що проблеми дотримання прав людини і проведення реформи судочинства в Україні потребують оперативного вирішення, причому не тільки в політичному, а й у суто фаховому контексті.
Пропонуємо переглянути фотозвіт
Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!
24 червня 2016 року відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра випускникам напряму підготовки «Правознавство» юридичного факультету Університету «КРОК»
Початок о 15:00 в актовій залі (Лагерна, 30–32, каб. 322)
Запрошуємо випускників долучатися до Асоціації випускників Університету «КРОК»
Пропонуємо Вашій увазі збірник матеріалів ІІІ-ї Науково-практичної конференції «Актуальні наукові дослідження сучасної юридичної науки: теорія та практика».
У збірнику представлені матеріали наукових доповідей учасників ІІІ-ї Науково-практичної конференції «Актуальні наукові дослідження сучасної юридичної науки: теорія та практика», яка відбулася 18 березня 2016 року на базі Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК». Організаторами конференції виступили: Університет «КРОК», Коледж економіки, права та інформаційних технологій та Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України.
Збірник розрахований на наукових і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та наукових установ, студентів, аспірантів і докторантів, які цікавляться актуальними проблемами розвитку юридичної науки, суддів, адвокатів та інших практикуючих юристів, а також на широкий читацький загал.
З 23 травня по 24 червня триває навчально-екзаменаційна сесія в студентів-іноземців, які вчаться на другому курсі Університету за спеціальностями «Фінанси і кредит», «Менеджмент» і «Правознавство».
Бажаємо студентам вдало скласти заліки й іспити та успішно продовжити навчання. Корисних знань і цікавого студентства в стінах «КРОКу»!
Запрошуємо науковців юридичних та економічних спеціальностей, студентів, аспірантів, юристів-практиків, економістів-практиків, народних депутатів України, а також громадські організації взяти участь у Міжнародному круглому столі на тему «Ідея людиноцентризму в сучасному конституціоналізмі (до 20-ї річниці прийняття Конституції України)»!
Круглий стіл відбудеться 17 червня 2016 року за адресою: Україна, м. Київ, вул. Лагерна, 30–32
17 червня 2016 року в приміщенні Університету відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з хімії.
У зв’язку з цим, будь ласка, зверніть увагу, що до 14:30 буде обмежено допуск до частини першого та другого поверхів.
Каса та бібліотека також розпочнуть свою роботу з 14:30
За додатковою інформацією звертайтеся до Іщенко Людмили Володимирівни – каб. 315, тел.: (044) 455-57-12 (внутр. 114)
15 червня 2016 року в приміщенні Університету відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з географії.
У зв’язку з цим, будь ласка, зверніть увагу, що до 14:30 буде обмежено допуск до частини першого та другого поверхів.
Каса та бібліотека також розпочнуть свою роботу з 14:30
За додатковою інформацією звертайтеся до Іщенко Людмили Володимирівни – каб. 315, тел.: (044) 455-57-12 (внутр. 114)
10 червня 2016 року на базі Київського університету туризму, економіки і права відбулася Третя міжнародна науково-теоретична конференція «Методологія приватного права (теоретичний дискурс та практика застосування)», присвячена 20-річчю Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України.
Університет «КРОК» на конференції представляв юрисконсульт юридичного відділу, голова Студентського наукового товариства Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Олександр Пижов, який вручив дирекції Інституту вітання від колективу Університету «КРОК» з нагоди 20-річчя.
Відкривав конференцію директор Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Олександр Дмитрович Крупчан.
З вітальними словами виступили: віце-президент – керівник Київського регіонального центру НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Володимир Павлович Тихий; академік-секретар відділення цивільно-правових наук НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Наталія Семенівна Кузнєцова; ректор Київського університету туризму, економіки та права, доктор педагогічних наук, професор Володимир Кирилович Федорченко.
У пленарному засіданні конференції взяли участь провідні науковці в галузі приватного права України, а саме: професор кафедри філософії права Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Михайло Васильович Костицький, завідувач відділу проблем приватного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Володимир Васильович Луць та інші доктори юридичних наук, професори.
Університет «КРОК» дякує за неоціненний вклад у розвиток правової науки України та вітає Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака НАПрН України з нагоди славного ювілею – 20-річчя!
13 червня 2016 року в приміщенні Університету відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з фізики.
У зв’язку з цим, будь ласка, зверніть увагу, що до 14:30 буде обмежено допуск до частини першого та другого поверхів.
Каса та бібліотека також розпочнуть свою роботу з 14:30
За додатковою інформацією звертайтеся до Іщенко Людмили Володимирівни – каб. 315, тел.: (044) 455-57-12 (внутр. 114)
10 червня 2016 року в приміщенні Університету відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з біології.
У зв’язку з цим, будь ласка, зверніть увагу, що до 14:00 буде обмежено допуск до частини першого та другого поверхів.
Каса та бібліотека також розпочнуть свою роботу з 14:00
За додатковою інформацією звертайтеся до Іщенко Людмили Володимирівни – каб. 315, тел.: (044) 455-57-12 (внутр. 114)
4 червня Асоціація випускників Університету «КРОК» провела яскравий, насичений подіями й емоціями фестиваль – #KROKalumniFEST. І наголосила: відтепер випускники КРОКу щороку зустрічатимуться першої суботи червня. Поміркували, зважили всі «за» – відпустки ще не почалися, тепло вже настало, викладачі й студенти (без яких неможливо організувати захід) на місці, – і зафіксували дату.
Фестиваль #KROKalumniFEST пройшов у режимі open air у внутрішньому подвір’ї Університету – це творча і надзвичайно легка форма. І єднала всіх присутніх тепла сімейна атмосфера. Ректор Університету економіки та права «КРОК», Почесний член Асоціації випускників Сергій Михайлович Лаптєв так і сказав, відкриваючи фестиваль: «Перше і справді унікальне надбання нашого навчального закладу – це сімейний дух, націленість на креатив і творчість. Якщо ти потрапив до нашої університетської сім’ї, то це означає, що ти зробив крок уперед, у майбутнє і назустріч один одному».
Як і пасує КРОКу, обійшлося без тронних привітань зі звітами про досягнення, без заготовлених, наче дрова, нудних спічей глибоковдячних випускників. Асоціація випускників – натхненний організатор події – вирішила неформально підійти до теми. По-перше, вирував справжній фестиваль. По-друге, природнє бажання однокурсників, що давно не бачилися, дізнатися «де ти? як ти? хто ти?» спрямували в русло комунікації випускників різних років, налагодження зв’язків, і в першу чергу – ділових. Не просто розповіді про себе, успішного й талановитого, а майстер-класи, виставки-продажі виробів і товарів – власне, то була презентація успішного бізнесу вихованців КРОКу.
Відмовилися і від банальних фуршету зі шведським столом, а організували ярмарок-пікнік, для якого смаколики приготували студенти Університету та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, а також співробітники Київського ліцею бізнесу, які на чолі з директором, Почесним членом АВУ «КРОК» Людмилою Іванівною Паращенко пригощали усіх звареним на вогнищі козацьким кулешем.
Броунівське спілкування гостей то тут, то там натикалося на міні-спортмайданчики, зони для фотографування, дитячі майданчики, де студенти КРОКу проводили активні ігри з дітлахами випускників, щоб їхні мами і тата могли в цей час вільно поспілкуватися. І головне: хто би куди не крокував, опинявся в корисній та дієвій зоні нетворкінгу – обмінювалися візитками і залишали alma mater контакти. Адже зустріч випускників – це завжди шанс допомогти один одному досягнути успіху. Так їх виховав і так їх навчив Університет.
Ми запитували випускників, що спонукало прийти на фест? Більшість зазначала: зустрітися та поспілкуватися з однокурсниками. На другому місці відповідь, що вражала формулюванням: подякувати своїм викладачам. Не просто побачитися, а подякувати! На третьому місці серед відповідей: презентувати свій бізнес чи взяти участь у майстер-класах.
І справді, презентації власної справи, тренінги, майстер-класи відбувалися з характерним КРОКівським емоційним запалом. Тож не випадково натхненний почутим-побаченим один із засновників Університету, Почесний член АВУ «КРОК» Тарас Володимирович Фініков запропонував: «Ну-мо телефонуйте своїм однокурсникам, нехай поспішають на свято! Хоча… це навіть більше, ніж свято. Це народження чудової КРОКівської традиції».
Докладно описувати всі події, зрозуміло, ми не будемо – треба було приходити, слухати, бачити.
Фест завершувався. Радісні, задоволені, зворушені випускники і викладачі Університету тиснули один одному руки, обнімалися, згадували, планували, домовлялися… І без кінця-краю дякували за свято одну й ту ж людину. Здогадалися, кого?
Авжеж, Світлану Заріпову – голову Асоціації випускників КРОКу. Бо таки доклала вона сил та креативу до організації фесту. Пригадаймо, що вона сказала на відкритті: «Сьогоднішня зустріч – це пілотний проект, експромт, який, сподіваюся, отримав відсьогодні фіксовану дату. Запишіть до своїх ділових щоденників та календарів: наступного 2017 року перша субота червня – то наш день. Фестиваль є і має бути надалі зоною синергії, де все розвивається і кожен має можливість заявити про себе, знайти партнерів, клієнтів, працівників тощо. Університет «КРОК», який ви закінчили в різні роки, – це простір контактів, ділових зв’язків, взаємної допомоги і порозуміння. І ви, і ми, і сьогоднішні студенти знаємо це з власного досвіду…».
А на сторінці Асоціації у Фейсбуці ті, хто не зміг побувати на #KROKalumniFEST, уже готуються: «Наступного року чекай нас, рідний КРОК!».
Пропонуємо переглянути фотозвіт
Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!
7 червня 2016 року в приміщенні Університету відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з англійської мови.
У зв’язку з цим, будь ласка, зверніть увагу, що до 14:00 буде обмежено допуск до частини першого та другого поверхів.
Каса та бібліотека також розпочнуть свою роботу з 14:00
За додатковою інформацією звертайтеся до Іщенко Людмили Володимирівни – каб. 315, тел.: (044) 455-57-12 (внутр. 114)
#KROKalumniFEST – простір для вашої найкращої зустрічі випускників!
Ми започатковуємо нову «КРОКівську» традицію – у першу суботу літа збираємося на зустріч-фестиваль для випускників усіх років!
Ностальгуєте за студентським життям? Не бачили своїх одногрупників уже доволі давно? Хочете поспілкуватися з улюбленими викладачами? Маєте намір зав’язати корисні ділові контакти з успішними випускниками свого Університету? Бажаєте приємно та корисно провести час, взявши участь у майстер-класах і в роботі творчих та спортивних майданчиків?
Тоді 4 червня, в першу субота літа, з 13:00 чекаємо Вас у рідному Університеті.
Ми готуємо програму, що буде формувати комфортну атмосферу для зустрічі. Але з вашою допомогою вона буде ще кращою!
Отже, щоб долучитися до підготовки (хоча б віртуально) і взяти участь у розіграші призів, просимо вас відповісти на запитання за посиланням.
Щоб не пропустити інформацію, приєднуйтеся до нашої події у Facebook та ВКонтакті.
Ми будемо раді бачити на зустрічі всіх «КРОКівців» – випускників, студентів, викладачів!
26 травня 2016 року Університет «КРОК» став членом Київської торгово-промислової палати та найбільшої бізнес-асоціації країни, що об’єднує майже 10 тисяч суб’єктів господарювання, – Торгово-промислової палати України.
Основна мета цих організацій – сприяння розвитку економіки, створення належних умов для розвитку підприємництва, всебічне сприяння налагодженню науково-технічних і торговельних зв’язків між українськими підприємствами і зарубіжними партнерами, надання широкого спектра послуг для бізнесу.
Членство Університету в Київській торгово-промисловій палаті і Торгово-промисловій палаті України дозволить налагоджувати та зміцнювати зв’язки навчального закладу з представниками бізнесу та органами державної влади, брати участь у роботі галузевих комітетів підприємців, що працюють при організаціях та виступають посередниками у діалозі бізнесу та влади.
19–20 травня 2016 року на базі Університету «КРОК» відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Стратегічне управління».
На пленарному засіданні з вітальними словами виступили: Сідак Володимир Степанович, д. і. н., к. ю. н., професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, проректор з наукової роботи Університету «КРОК»; Наконечна Наталія Василівна, к. психол. н., проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету «КРОК»; Грушко Віктор Іванович, д. е. н., професор, завідувач кафедри фінансів, обліку та аудиту Університету «КРОК». Віктор Іванович очолив журі олімпіади.
Також до складу журі, затвердженого наказом ректора, увійшли: заступник голови Шершньова Зоя Євгеніївна, к. е. н., професор, заступник завідувача кафедри менеджменту, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; відповідальний секретар Одягайло Борис Михайлович, д. е. н., професор, професор кафедри міжнародних економічних відносин, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»; Бобров Євгеній Анатолійович, д. е. н., доцент, професор кафедри фінансів, обліку та аудиту, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»; Войтко Сергій Васильович, д. е. н., професор, професор кафедри теорії та практики управління, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; Василик Сергій Костянтинович, к. е. н.,доцент кафедри менеджменту та бізнесу, Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця; Горошкова Лідія Анатоліївна, д. е. н., доцент кафедри менеджменту організацій та логістики, Державний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет»; Дунда Світлана Петрівна, к. е. н., доцент, доцент кафедри менеджменту, Національний університет харчових технологій; Пилипченко Олександр Іванович, д. е. н., професор, професор кафедри фінансів, обліку та аудиту, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»; Сохацька Олена Миколаївна, д. е. н., професор, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу, Тернопільський національний економічний університет; Труніна Ірина Михайлівна, д. е. н., професор кафедри економіки, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського; Теліженко Олександр Михайлович, д. е. н., професор, завідувач кафедри управління, Сумський державний університет; Штундер Ірина Олександрівна, к. е. н., доцент, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК».
За рішенням членів журі переможцями олімпіади стали:
1 місце – Кондратюк Світлана Юріївна, Національний університет харчових технологій;
2 місце – Максимов Станіслав Сергійович, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;
3 місце – Мельник Богдана Богданівна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; Бутусов Михайло Олександрович, Тернопільський національний економічний університет; Кравченя Ірина Вікторівна, Луцький національний технічний університет.
Переможцями у номінаціях обрані:
- Максимов Станіслав Сергійович, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;
- Ходирєв Дмитро Вікторович, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;
- Осипенко Микола Анатолійович, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»;
- Іорданов Артем Анатолійович, Сумський державний університет;
- Топчанюк Олена Василівна, Запорізький національний університет;
- Соболєв Олександр Олександрович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
- Коваль Анастасія Миколаївна, ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука».
Щиро вітаємо переможців! Дякуємо всім, хто взяв участь у олімпіаді!
Бажаємо подальших наукових досягнень та професійних звершень!
Пропонуємо переглянути фотозвіт
Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!
31 травня Центр розвитку кар’єри спільно з Асоціацією випускників «КРОКу» організували майстер-клас для студентів, які цікавляться веб-дизайном та планують побудову кар’єри у цій галузі. Спікером виступив Віталій Степаненко, випускник «КРОКу», який має 5-річний досвід успішної роботи веб-дизайнером.
Півтори години майстер-класу пройшли в атмосфері, яка надихала та мотивувала. Спікер розповів студентам про свою історію професійного успіху та про всі кроки, які зробив на шляху до побудови кар’єри. Студенти змогли глибше зануритися у сферу веб-дизайну, дізнатися про можливості, які відкриваються перед ними в майбутній роботі. Віталій поділився власним досвідом щодо специфіки та етапів роботи із замовленнями, інструментів, необхідних для веб-дизайнера. Також спікер надав багато практичних порад із побудови кар’єри, а головне – мотивував студентів до створення власного портфоліо та напрацювання досвіду роботи вже під час навчання в Університеті.
Центр розвитку кар’єри висловлює вдячність нашому партнеру – Асоціації випускників «КРОКу» за надання можливості для проведення заходу. Також хочемо подякувати спікеру Віталію Степаненко за цікавий і корисний майстер-клас та натхнення до професійного розвитку, яке він подарував студентам.