Новини та події кафедри туризму — Університет «КРОК»
14 червня 2024 Новини та події

23 травня 2024 року студенти 1-3 курсів спеціальності «Туризм» під час практичної підготовки стали учасниками професійної студії від турпідприємства «СТуК – Travel Club»: як студентське захоплення  та хобі стало роботою мрії».

13 червня 2024 Новини та події

Кожна зустріч із професіоналами – це подія! Тим паче, коли у гостях фахівець такого рівня! Знайомтесь – Олена Бойко – член ради директорів, заступниця генерального директора, співзасновник туроператора «Travel Professional Group». А родзинкою є те, що зустріч ініціювала наша студентка у минулому – Артюхова Софія, яка на сьогодні успішно працює у компанії.

05 червня 2024 Новини та події

Туризм – це сфера діяльності, яка поєднує в собі дуже багато напрямів діяльності. В зв’язку з цим, важливим кроком на перших етапах шляху в професії для майбутніх фахівців є визначення напряму діяльності в туризмі та розуміння особливостей різних професій в туризмі.

28 травня 2024 Новини та події

У процесі підготовки майбутніх фахівців з туризму важливою складовою є формування в них глибокого розуміння принципів професії, зокрема сервісного підходу.

Сторінка 1 з 65