Опановуємо інструменти SMM В ОСВІТІ! — Університет «КРОК»

Опановуємо інструменти SMM В ОСВІТІ!

16 квітня 2024 Новини та події

Сучасна освіта передбачає необхідність вивчення якісно нових інструментів креативної взаємодії з соціальними медіа, у тому числі йдеться про використання стратегій SMM просування в соцмережах та медіабрендування, створення цікавого освітнього контенту й формування якісної, відкритої, мотивуючої комунікації зі стейкголдерами освітнього процесу на різноманітних платформах сучасних соціальних мереж.

Отже, розпочинається набір на НОВИЙ курс підвищення кваліфікації: «SMM В ОСВІТІ ЯК СУПЕРСИЛА МЕДІАБРЕНДУВАННЯ».

Лекторка й менторка курсу: Далявська Тетяна Петрівна, головний менеджер інформаційних медіа Університету «КРОК» Департаменту зв’язків з громадськістю та реклами, доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики

Контент-план курсу:

1. SMM в освіті: Навіщо? І чому саме зараз?
  2. Бренд особистісний – ким би ви не були, будьте собою!
  3. Креативність: як генерувати ідеї та що робити, щоб креативити навіть, коли не креативиться
  4. Бренд освітньої інституції: примха чи потреба?
  5. Як комунікувати, щоб тебе чули і читали? І до чого тут Chat GPT?
  6. Як швидко та якісно створювати контент для соцмереж?
  7. Освітні технології в Україні та світі: соціальні мережі

Фокус уваги: це вивчення та використання інструментів взаємодії з соціальними медіа, стратегії SMM для ефективної освітньої комунікації й медіабрендування, а також створення цікавого освітнього контенту як для здобувачів освіти – студентської аудиторії, так і для інших стейкголдерів освітнього процесу.

Тайм-лайн курсу з СОНЯЧНИМ ВАЙБОМ: 16.04.2024 (15.00-18.10) 18.04.2024 (15.00-18.10) 23.04.2024 (15.00-18.10) 25.04.2024 (15.00-18.10)

Сертифікат 2 кредити ЄКТС (з урахуванням самостійної (позааудиторної) роботи)

Вартість: 1200 грн (для штатних співробітників – безкоштовно, для сумісників – 600 грн).

Для реєстрації слід заповнити реєстраційну форму. Підтвердження реєстрації надійте навзаєм після заповнення реєстраційної форми.

Маєте запитання, радо відповімо Вам! Пишіть на адресу поштової скриньки: [email protected]

Працюємо заради підтримки української SUPERPOWER!

Оновлено: Четвер, 04 квітня 2024 11:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Опановуємо інструменти SMM В ОСВІТІ!