Зустріч партнерів проєкту COOPERA — Університет «КРОК»

Зустріч партнерів проєкту COOPERA

08 липня 2024 Новини та події

02-03 липня 2024 року в Академії економічних наук Молдови (м. Кишинів, Молдова) відбулася зустріч партнерів у рамках міжнародного проєкту Еразмус + "Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні / COOPERA».

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти Університету «КРОК» долучився до заходу, у складі:

• Андрій ЛОТАРЄВ - директор ННІМО;
  • Галина БОГАЧЕНКО - директор центру міжнародних проєктів ННІМО;
  • Анастасія ШЕПЕЛЯ - керівник проєктів та програм ННІМО;
  • Артем ЛОТАРЄВ - в.о. керівника проєктів та програм ННІМО.

До заходу долучилися партнери з українських ЗВО: Ужгородський національний Університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Одеський національний економічний університет; партнери з Молдови: Технічний університет Молдови, Вільний міжнародний університет Молдови; європейські партнери: Університет Ллейди (Іспанія), Університет менеджменту Варни (Болгарія), Університет WSB (Польща) та Баден-Вюртемберзький кооперативний державний університет (НІмеччина).

Метою зустрічі була презентація результатів пілотування проекту та підготовка до фінальної звітності.

Програма зустрічі передбачала наступні заходи:

- Обговорення забезпечення сталості проєкту після його завершення;

- Поширення результатів проєкту та підготовка до фінальної звітності, встановлення дедлайнів;

- Проєктна сесія для менеджерів проєкту Консорціуму.

Велика вдячність команді Академії економічних студій Молдови (ASEM) за організацію такого цікавого та результативного івенту, а також всім партнерам команди #COOPERA за активну участь!

Оновлено: Середа, 10 липня 2024 14:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч партнерів проєкту COOPERA