Вітаємо з ювілеєм Гукайла Ю.М.! — Університет «КРОК»

Вітаємо з ювілеєм Гукайла Ю.М.!

01 серпня 2024 Новини та події

Вчена рада, ректорат, науково-педагогічний колектив, працівники та студенти Університету «КРОК» щиросердно вітають віце-президента, співзасновника Університету, Відмінника освіти України Гукайла Юлія Михайловича!

Вельмишановний Юлію Михайловичу!

Вчена рада, ректорат, науково-педагогічний колектив, працівники та студенти Університету «КРОК» щиро вітають Вас із 70-річним ювілеєм!

Ваша діяльність як співзасновника Університету є значущим внеском у розвиток нашого навчального закладу та освітньої галузі загалом. Ваша мудрість, професіоналізм та відданість своїй справі завжди були і залишаються взірцем для всіх нас.

З нагоди ювілею зичимо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових досягнень та натхнення. Нехай кожен день приносить радість, а поруч завжди будуть близькі та друзі, які підтримують і надихають.

Із повагою та найкращими побажаннями
Ваша КРОКівська родина

Оновлено: П'ятниця, 02 серпня 2024 11:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з ювілеєм Гукайла Ю.М.!