Організаційні зустрічі у магістрів Agile — Університет «КРОК»

Організаційні зустрічі у магістрів Agile

13 вересня 2024 Новини та події

В Університеті «КРОК» в рамках роботи ННІІКТ на кафедрі ІММС відбулися організаційні збори для магістрів освітньої програми «Аджайл-технології розробки програмного забезпечення» за спеціальністю 073 «Менеджмент». Здобувачі освіти отримали важливу інформацію про оновлення кабінету студента, зокрема звернули увагу на розділ, присвячений місцям практики та працевлаштування. Це має допомогти студентам у побудові кар'єри, забезпечуючи доступ до актуальних вакансій, інформації про стажування та можливості співпраці з провідними компаніями у сфері IT та управління.

Під час зборів студентам нагадали про важливість ознайомлення з пам'яткою студента, яка містить усі необхідні рекомендації та правила для ефективного навчання. Особливу увагу звернули на академічну доброчесність, відповідальне ставлення до завдань та дедлайнів, а також на активну участь у навчальному процесі.

Крім цього, викладачі висловили свої побажання успіхів у навчанні та закликали магістрів продовжувати розробляти та розвивати власні проєкти. Зокрема, було наголошено на важливості використання гнучких методологій управління проєктами, таких як Аджайл, що відкривають перед студентами широкі можливості для інновацій та творчого підходу.

На завершення зборів учасники обговорили перспективи майбутньої співпраці з роботодавцями, розвиток стартапів і проєктів, а також подальші кроки в професійному зростанні. Університет КРОК продовжує підтримувати своїх студентів на шляху до успіху, надаючи сучасні інструменти та ресурси для навчання й кар'єрного розвитку. Бажаємо всім магістрам натхнення, наполегливості та яскравих досягнень у новому навчальному році!

Оновлено: П'ятниця, 13 вересня 2024 13:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційні зустрічі у магістрів Agile