Профорієнтаційний захід для студентів юридичного факультету — Університет «КРОК»

Профорієнтаційний захід для студентів юридичного факультету

15 жовтня 2024 Новини та події

09 жовтня 2024 року для студентів 2 та 4 курсів Юридичного факультету відбувся профорієнтаційний захід, спрямований на практичне засвоєння положень Кримінального та Кримінального-виконавчого кодексів України щодо системи кримінальних покарань, особливостей призначення та відбування покарань, історії розвитку кримінальних покарань та системи установ з їх виконання.

Для цього к.ю.н, доц. Доляновською І.М. було організовано відвідування військово-політичної тюрми «Косий капонір», оглядової екскурсії навколо Лук`янівського слідчого ізолятору. Студенти мали можливість ознайомитися із побутом та умовами перебування у виправних установах різних категорій засуджених, із порядком призначення покарань та їх відбування. Даний захід був приурочений до святкування Дня юриста України, а також з метою ознайомлення студентів із основами практичної юридичної діяльності у сфері кримінального та кримінально-виконавчого права.

Оновлено: Вівторок, 15 жовтня 2024 17:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Профорієнтаційний захід для студентів юридичного факультету