Телеміст КРОК (Київ) - Франція — Університет «КРОК»

Телеміст КРОК (Київ) - Франція

15 жовтня 2024 Новини та події

11 жовтня 2024 року відбувся Телеміст КРОК (Київ)-Франція. Здобувачі спеціальності «Журналістика» зустрілися з іноземним спікером - журналістом і громадським діячем Ніколасом Маршалом.

Він розповів студентам про власний досвід журналіста газети Le Pays de Franche Comte, де писав новини сходу Франції; про роботу на націонал-регіональних телеканалах France 3 Rhine Alpes та France 3 Alsace; про особливості французької журналістики і практичні поради початківцям. Здобувачі цікавилися волонтерською діяльністю Ніколаса Маршала. Він розповів як 2014 року став свідком подій на Майдані, тому зараз заснував благодійну організацію Adapp 13. Здобувачі жваво англійською мовою ставили питання та спілкувалися.

Зустріч надихнула майбутніх журналістів до тих освітніх можливостей, про які розповів спікер!

Оновлено: Середа, 16 жовтня 2024 20:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Телеміст КРОК (Київ) - Франція