Візит студентів до Німеччини! — Університет «КРОК»

Візит студентів до Німеччини!

13 травня 2024 Новини та події

З 21 квітня по 05 травня  2024 року студентка Фахового коледжу «КРОК», Анастасія Поліщук, та студентка Університету «КРОК», Олександра Преснякова, відвідали «Східно-Баварський технічний університет Амберг-Вайден» у рамках проєкту Європейського Союзу Erasmus+ «INTERADIS/Інтеграція та адаптація іноземних студентів»(619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP).

Команда Університету OTH Amber-Weiden доклала багато зусиль для організації цього навчального візиту та надала можливість українським студентам долучитись до життя свого університету, відвідати різноманітну кількість лекцій (Intercultural Competence-DACH, Leadership Development, Digital Workforce та ін.) з викладачами та взяти участь у корисних воркшопах (World Café Workshop, Painting Workshop, Green Office Workshop), на яких обговорювались такі теми як: важливість збереження екології, поширення екологічного навчання, а також аналізували виклики, з якими зіштовхують іноземні студенти у період навчання закордоном.

Окрім плідного навчання, студенти мали можливість студентського нетворкінгу, під час спільних обідів з німецькими студентами та протягом відвідування традиційного німецького весняного фестивалю; розвинути міжкультурні знання допомогли цікаві екскурсії такими містами, як Вайден, Амберг, Регенсбург, що дало змогу доторкнутися до вікової культури Баварії.

Бонусом візиту був двотижневий курс німецької мови для початківців, в кінці якого студенти успішно склали іспит та отримали сертифікат про завершення курсу.

Студенти Університету «КРОК» вдячні за можливість скористатись такою нагодою - представити Університет та спробувати себе у ролі іноземного студента.

Дякуємо команді OTH Amberg-Weiden за теплий візит, підтримку, натхнення та мотивацію!

#INTERADIS #ErasmusUa

Оновлено: Вівторок, 14 травня 2024 18:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Візит студентів до Німеччини!