Майстер-класи від кафедри психології — Університет «КРОК»

Майстер-класи від кафедри психології

14 травня 2024 Новини та події

У рамках Фестивалю «КРОК збирає друзів» відбудеться лінійка майстер-класів від кафедри психології.

МАЙСТЕР-КЛАС «ЯК ПРИБОРКАТИ ДРАКОНА, АБО ПРО ЩО НАСПРАВДІ ГОВОРЯТЬ ЕМОЦІЇ»

СПІКЕР: Ірина Сиротенко, тренер емоційного інтелекту, коуч НЛП майстер, фасилітатор

О КОТРІЙ: 11:00

ДЕ: 411 ауд.

ПРО ЩО ЗАХІД: МК відкриє завісу таємниці над нашими емоціями – внутрішніми драконами, що часто вириваються на волю у найнесподіваніші моменти. Емоції – це потужна сила, яка може нас підіймати до вершин щастя або занурювати в глибини розпачу.

На цьому МК учасники дізнаються як розпізнавати та розуміти природу емоцій. Отримають практичні поради того як перетворювати руйнівну силу емоцій на конструктив та віднаходити внутрішню гармонію. Цей МК допоможе використовувати емоції як компас, який веде до особистісного зростання та кращого розуміння себе та оточуючих.

МАЙСТЕР-КЛАС «СПОСОБИ УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ В СІМ'Ї ЗАЛЕЖНО ВІД ТИПІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПРИВ'ЯЗАНОСТІ»

СПІКЕР: Балюк Марія, здобувач ступеня магістр психології, психологиня

О КОТРІЙ: 12:00

ДЕ: 411 ауд.

ПРО ЩО ЗАХІД: Мета майстер-класу - надати учасникам знання щодо ефективного управління конфліктами в сімейному середовищі, враховуючи різні типи психологічної прив'язаності.

Цілі майстер-класу:

• знайомство з концепцією психологічної прив’язаності;
  • розглянути типи психологічної прив’язаності;
  • розглянути як типи прив’язаності впливають на способи взаємодії та реакції в конфліктних ситуаціях
  • розглянути стратегії управління конфліктами залежно від типу психологічної прив’язаності.

ТРЕНІНГ «АРТТЕРАПЕВТИЧНІ ТА ТІЛЕСНО-ОРІЄНТОВАНІ ТЕХНІКИ ЕМОЦІЙНОЇ САМОРЕГУЛЯЦІЇ»

СПІКЕР: Пінчук Карина, здобувач ступеня магістр психології, психологиня

О КОТРІЙ: 13:00

ДЕ: 411 ауд.

ПРО ЩО ЗАХІД: На цьому заході ви дізнаєтесь про різноманітні методи, що допоможуть вам знаходити внутрішню гармонію та заспокоїти емоційні перепади. Ви зможете випробувати техніки, такі як малювання, рухові вправи та дихальні практики, щоб знайти свої власні шляхи до збалансованості та гарного самопочуття. Незалежно від вашого досвіду або обізнаності в психології, цей тренінг відкриє нові способи розуміння та управління вашими емоціями.

Реєструйтеся за посиланням нижче та приходьте з допитливим розумом та відкритим серцем! https://forms.gle/ohzMcpY8QJJ2whqL9

ЗАПРОШУЄМО ЗДОБУВАЧІВ, ВСТУПНИКІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ І ДРУЗІВ!!!

Оновлено: Середа, 15 травня 2024 19:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-класи від кафедри психології