Фінансова аналітика на ринку нерухомості — Університет «КРОК»

Фінансова аналітика на ринку нерухомості

17 червня 2024 Новини та події

07-09 червня 2024 року відбулася 27 Міжнародна конференція з нерухомості України «Ринок нерухомості. Кращі інновації та досвід».

Одним із спікерів основної сесії виступив Ігор Румик, завідувач кафедри економіки та фінансів, д.е.н., професор. Тема виступу: «Оцінка інвестицій на ринку нерухомості: практика застосування».

Роль та значення ринку нерухомості в економіці, аналітичні можливості для рієлторів, як правильно оцінити інвестиції та розрахувати окупність вкладень, приймати ефективні рішення в умовах невизначеності - ці та інші питання були висвітлені під час доповіді.

Особливу увагу проф. Ігор Румик звернув на важливість економічної освіти для рієлторів і проінформував учасників конференції про можливості здобуття такої освіти в Університеті «КРОК».

Висловлюю щиру подяку Олена Гайдамаха та Юрій Піта за запрошення, надану можливість поділитися досвідом, професійний підхід до організації заходу та конструктивну роботу.

Проф. Ігор Румик

Оновлено: Вівторок, 18 червня 2024 21:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фінансова аналітика на ринку нерухомості