Drama School: DRAMAFEST-2024 — Університет «КРОК»

Drama School: DRAMAFEST-2024

25 червня 2024 Новини та події

06 червня 2024 року відбулося яскраве й дуже щемливе закриття творчого сезону Drama School. Учасники проєкту презентували для глядачів чудовий перформенс «Крила» (постановка – Ірина Рибак, керівник проєкту) та власні виступи. Це було по-справжньому драматичне дійство, до якого долучились не лише учасники Школи сценічної майстерності, а й лідери ArtKEPIT, лідери Вокальної студії VOSK band, учасники гурту гітаристів Guitar Band.

Своєю вражаюче емоційною поезією розпочав Drama Fest засновник Мистецької студії «ArtKEPIT» – Валентин Янчарук. Ментори проєкту Drama School теж були поруч з командою й подарували власні театральні, вокальні, поетичні композиції. Це: Гнатишен Євгенія та Коняєва Надія (модерна постановка за мотивами твору Вільяма Шекспіра); Маринчик Анастасія (власна поема-перформанс «Ангел»), Мацьовита Аліна (вокально-поетичний перформанс за твором гурту «Maneskin» в тандемі з Анастасією Маринчик з читанням поезії Юрія Іздрика), Буряченко Ангеліна (фантастично красивий балетний перформанс), Півак Аліна й спільно всі ментори (участь в перформансі «Крила»). Величезні оплески також звучали для всіх талановитих учасників Drama School, а саме: Берташ Евеліни, Курішенко Діани, Приймаченко Віталіни, Чупири Анни, Закотій Валерії, Юсіфова Ельдара, Акініна Дмитра, Чілікіна Ігоря, Євграфова Кирила, Гнатюка Даміана, Гончарова Андрія. Всі разом вони, дійсно, створили магічно красиву атмосферу заходу.

Висловлюємо вдячність всім учасникам заходу за таке свято театрального мистецтва, за подаровану сонячну енергетику. Дякуємо за підтримку, оплески, обійми. Особлива вдячність представниці першої команди ArtKEPIT, нині вже студентки Університету – Вікторії Городецькій, яка разом з Іриною Рибак створила натхненно любляче відео на честь 5-річчя ArtKEPIT, а за незмінно чудовий дизайн подяк для учасників заходу; Олександру Цимбалюку, Валерію Харченку та Олександру Куренкову за якісну технічну підтримку на кожному етапі підготовки та проведення заходу; Роману Побережному за чудовий фотосупровід заходу, Данилу Брисюку й Максиму Греці за відеосупровід заходу; керівниці гурту «Guitar Band» Вікторії Кочмарук за постійну творчу співдію.

Окремі слова вдячності: проректору з науково-педагогічної діяльності Наталії Наконечній, директору Коледжу Людмилі Сумбаєвій, заступнику директора Коледжу з виховної роботи Ользі Новак, головній менеджерці інформаційних медіа Університету «КРОК» Тетяні Далявській, директорці департаменту зі студентських питань та керівниці Театру танцю Університету «КРОК» Аліні Гольцевій, директору департаменту цифровізації Володимиру Голованю, головному інженеру служби головного інженера, керівнику господарського відділу Університету «КРОК» Павлу Лещенку, помічниці проректора з науково-педагогічної роботи та чудовому фотографу Анастасії Наконечній, керівнику Вокальної студії Університету «КРОК» «VOSK band», засновнику ArtKEPIT Валентину Янчаруку й режисерці-постановниці заходу, засновниці ArtKEPIT Ірині Рибак.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Drama Fest // 06.06.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 25 червня 2024 14:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Drama School: DRAMAFEST-2024