ЕТНО+АРТ ФОРУМ об'єднав освітян України — Університет «КРОК»

ЕТНО+АРТ ФОРУМ об'єднав освітян України

25 червня 2024 Новини та події

В Університеті «КРОК» відбувся Всеукраїнський ЕТНО+АРТ ФОРУМ «Пригортає Гуцульщину Україна-ненька», приурочений 70-річчю членства України в ЮНЕСКО. Захід об'єднав понад 100 учасників з різних куточків України, представників міжнародної та української освітньої спільноти.

Форум відкрили урочистим виконанням Гімну України. З вітальними словами виступили поважні гості:

• Наталія Літвін
  • Ганна Островська
  • Денис Свириденко
  • Ірина Поліщук
  • Олександр Кочерга
  • Олена Штепа
  • Тетяна Федунова
  • Станіслав Довгий (відеопривітання)
  • Лариса Карчина
  • Марія Лубинська

Програма форуму включала роботу чотирьох тематичних студій:

1. «Орнаментальна ода Гуцульщини»
  2. «Стежка гуцульської автентики»
  3. «У ритмі Гуцульського серця»
  4. «Етнопросвітництво у діяльності закладів освіти»

Особливу увагу привернув АРТ-Челендж «Гуцульський плай», де учасники створили унікальний гуцульський орнамент.

Форум став платформою для обміну досвідом та ідеями щодо збереження та популяризації української етнокультурної спадщини. Учасники обговорили важливість етнопросвітництва, інтеграції етнокультурних елементів у навчальні програми та роль закладів освіти у збереженні національної ідентичності.

Захід завершився спільним виконанням української народної пісні та створенням пам'ятних фотографій. ЕТНО+АРТ ФОРУМ продемонстрував єдність освітньої спільноти України та її відданість справі збереження і розвитку національної культури.

ЕТНО+АРТ форум «Пригортає Гуцульщину Україна-ненька» // 29.05.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 26 червня 2024 16:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЕТНО+АРТ ФОРУМ об'єднав освітян України