Першокурсники ІТ-вці діляться враженнями — Університет «КРОК»

Першокурсники ІТ-вці діляться враженнями

04 липня 2024 Новини та події

А ось і ще один відгук по завершенню першого курсу від студента спеціальності «Комп’ютерні науки» – Бадилевич Ілля. За результатами першого курсу адміністрацією КРОК він був відмічений подякою за розвиток студентської спільноти, вміння працювати в команді та реалізацію успішних проєктів і ми попросили його поділитися своїми враженнями про перший курс:

«З дитинства цікавився комп'ютерами, грав в ігри. Хотів би пов'язати життя з професією програміста. Під час навчання на 1-му курсі особливо запам'яталися в цілому навчання в університеті, івенти від Студентської ради та президентська поїздка. Цього літа, аби набратися сил, я планую провести свої канікули досить активно: море, купання, відпочинок. А з вересня продовжиться навчання – сподіваюся і надалі отримувати глибокі знання та практичні навички у програмуванні, алгоритмах та інших сферах інформатики. Це допоможе мені стати компетентним фахівцем, здатним вирішувати складні технічні завдання. Що стосується мрій, то хочеться внести свій вклад у розвиток нових технологій, можливо, навіть створити щось революційне, що змінить наше життя на краще!».

Ми підтримуємо Іллю у його планах та у прагненні створювати ІТ-новинки!

Оновлено: Четвер, 04 липня 2024 18:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Першокурсники ІТ-вці діляться враженнями