Міжнародна наукова конференція SOCIN’24 у рамках ERUA2 — Університет «КРОК»

Міжнародна наукова конференція SOCIN’24 у рамках ERUA2

05 липня 2024 Новини та події

25-26 червня 2024 року в Університеті ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) відбувся Четвертий саміт Європейського альянсу університетів реформ (ERUA) та міжнародна наукова конференція SOCIN’24 (Social Innovations for Transformative Society), в якій взяла участь викладачка кафедри міжнародного бізнесу Університету «КРОК» – Галина Сєногонова.

«European Reform University Alliance» (ERUA) — це консорціум із восьми європейських університетів, що мають на меті досліджувати інноваційні підходи в науці, навчанні та розвитку інституцій.  Як частина Ініціативи європейських університетів (EUI), однієї з ключових ініціатив Європейської Комісії, ERUA спрямований на сприяння розвитку європейського освітнього простору та реалізацію європейської стратегії для університетів.

Участь у конференції взяли представники таких ЗВО:

• Париж 8 (Франція),
  • Університет Егейського моря (Греція),
  • Новий болгарський університету (Болгарія),
  • Університет SWPS (Польща),
  • Університет Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Іспанія),
  • Університет Мачерати (Італія),
  • Європейський університет Віадріна Франкфурт (Одер) (Німеччина),
  • Університет ім. Миколаса Ромеріса (Литва),
  • КНУ ім. Т. Шевченка (Україна),
  • Університет «КРОК» (Україна).

На дводенних пленарних засіданнях конференції учасники досліджували роль соціальних інновацій, зосереджуючись на соціальних інноваціях у таких сферах, як міграція, вигнання та біженці; демократія, права людини, інклюзивність та гендерна рівність; перехід до сталого середовища; міжкультурність і багатомовність; мистецтво та кордони, міжсекторальна співпраця та етика догляду. Такий формат надав прекрасну можливість учасникам не тільки прослухати доповіді, а й брати активну участь у дискусіях та пропонувати нові ідеї.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення та всім учасникам міжнародної наукової конференції SOCIN’24! Чекаємо на подальшу наукову співпрацю!

Оновлено: Вівторок, 09 липня 2024 15:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міжнародна наукова конференція SOCIN’24 у рамках ERUA2