Результати кіберспортивного турніру «KET-2024 (CS2)» — Університет «КРОК»

Результати кіберспортивного турніру «KET-2024 (CS2)»

05 липня 2024 Новини та події

29 червня 2024 року в Університеті «КРОК» відбувся очікуваний багатьма шанувальниками комп’ютерних ігор кіберспортивний турнір з дисципліни Counter-Strike 2 у форматі 5x5.

На турнір з Counter-Strike 2 через онлайн-анкету зареєструвались 6 команд. Однак до фізичної участі змогли доєднатись лише 5 команд, що перелічені нижче:

• Команда «Never More» (NVM) зі спеціалізованої школи №82 ім. Т.Г. Шевченка та технічного ліцею Шевченківського району;
  • Команда «Team Invicto» (TINV) зі школи I-III ступенів № 294;
  • Команда «We Are Gangsters» (VVAG) з ДУІКТ, ФК Університету «КРОК» та Університету «Україна»;
  • Команда «FuriaTop1» (FT1) з Вишнівського академічного ліцею «ОСНОВА» та ФК Університету «КРОК»;
  • Команда «National University of Ukraine on Physical Education and Sport» (NUPESU) з НУФВСУ.

В ході підготовки команд до турніру організатори активно співпрацювали з капітанами команд через Discord-сервер KROK Game Squad. Сам турнір відбувався на платформі FACEIT.

Шанувальники цієї гри активно прибували в Університет «КРОК». Організатори турніру зустрічали гостей та супроводжували їх в укриття, де вболівальники та учасники зручно вмощувалися у спеціальній залі для спостерігання трансляції матчів та очікували на свій вихід до матчів. Було іноді голосно та шумно, але все то були емоції глядачів.

Результати ігор привели до такого розміщення у турнірній таблиці:

1 місце – NUPESU;

2 місце - We Are Gansters;

3-4 місце – NeverMore та FuriaTop1;

5 місце – Team Invicto.

Кожен учасник отримав солодощі, а де хто й сертифікати. Команда-переможець була нагороджена дипломами та призами.

Це не останній такий турнір від кафедри комп'ютерних наук ННІІКТ Університету «КРОК», тож слідкуйте за анонсами та оголошеннями.

До наступних зустрічей!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

KET 2024 (CS2) // 29.06.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Результати кіберспортивного турніру «KET-2024 (CS2)»