#ПроКРОК Золотова Катерина — Університет «КРОК»

#ПроКРОК Золотова Катерина

15 липня 2024 Новини та події

«У минулому році  я завершила навчання у Фаховому Коледжі Університету «КРОК» Спеціальність «Маркетинг»  і вирішила продовжити навчання далі, вступила в наш Eніверситет «КРОК» на 2 курс ОП «Маркетинг», заочна форма.

Можу впевнено стверджувати, що з рішенням продовжити навчання не помилилась. Освітня програма охоплює широке коло тем, включаючи стратегії просування, аналіз ринку та поведінку споживачів, що дозволяє здобути глибокі знання і навички, які 100% будуть в нагоді у майбутньому. Викладачі — надають практичні приклади і завжди готові допомогти та підтримати. Завдяки цьому досвіду можна відчути себе готовим до реальних викликів у сфері маркетингу і впевнений у своїй конкурентоспроможності на ринку праці. Так що раджу всім випускникам Коледжу — не зупинятись, а продовжувати навчатись далі!»

Катерина Золотова, група МА-22з

Оновлено: Понеділок, 15 липня 2024 13:35