Новини та події кафедри маркетингу та поведінкової економіки — Університет «КРОК»
02 травня 2024 Новини та події

Команда кафедри маркетингу та поведінкової економіки сприяє розвитку практичних навичок студентів, створюючи відповідні умови.

02 травня 2024 Новини та події

25 квітня 2024 року, успішна участь д.е.н., професора Петрової Ірини Леонідівни, завідувачки кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК», у другій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток ринку праці в умовах глобалізаційних зрушень: виклики для України».

29 березня 2024 Новини та події

Ми раді повідомити, що 13 наших талановитих здобувачів  IV курсу ОП «Маркетинг» успішно завершили онлайн-практику в одній з провідних компаній України - «Епіцентр К» та отримали сертифікати!

22 березня 2024 Новини та події

Великі вітання студентам Фахового Коледжу Університету «КРОК» груп МА-22к/1 і МА-22к/2!

Сторінка 1 з 14