Тренінг у рамках проєкту ArtNoConflict — Університет «КРОК»

Тренінг у рамках проєкту ArtNoConflict

19 липня 2024 Новини та події

З 16 по 18 липня 2024 року у місті Дордрехт (Нідерланди) проходить тренінг у рамках проєкту Еразмус+ Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (Медіація)/ ArtNoConflict, де Університет КРОК представляють к.ю.н., доц., доцент кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Інна Доляновська І.М. та доцент Бізнес Школи КРОК, к.філ.н. Наталія Калініна.

Представників Університету «КРОК» гостинно приймає Нідерландська Бізнес Академія, де разом із командами Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна (м.Харків, Україна), Батумського державного університету імені Шота Руставелі (м.Батумі, Грузія), Університету Миколаса Ромеріса (м.Вільнюс, Литва) вони беруть участь у триденному тренінгу для медіаторів. Перший день тренінгу був присвячений організаційним питанням, але не тільки. Так, відбулося осмислення та обговорення таких питань: сутність конфлікту, стадії його розвитку, роль та позиції сторін конфліктів у ньому, якою є емоційна сторона конфлікту, а саме гніву, як саме ця емоція впливає на подальший розвиток конфлікту, на його вирішення та результат. Перший день супроводжувався цікавими кейсами та практичними вправами від тренерів проєкту. У наступні дні тренінгу заплановано подальший розгляд питань, які присвячені меті проєкту – створенню середовища для результативного вирішення конфліктів саме серед молоді!

Оновлено: Понеділок, 22 липня 2024 20:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тренінг у рамках проєкту ArtNoConflict