МВА в світового рейтингу EdUniversal — Університет «КРОК»

МВА в світового рейтингу EdUniversal

23 липня 2024 Новини та події

Ділимося чудовою новиною від міжнародної рейтингової агенції  EdUniversal.  Згідно з результатами  щорічного рейтингу  найкращих магістерських програм  – Програма  Магістр ділового адміністрування Бізнес Школи КРОК  ввійшла в Топ-70 - світовий рейтинг та посідає 66 місце в MBA part-time  у всьому світі.

Ми піднялися на три сходинки в світовому рейтингу за останній рік і перешли з 69 на 66 місце.

Наші результати свідчать про якість виконаної роботи, яку  оцінюють за трьома основними критеріями:

• Репутація програми: бути відомим і визнаним рекрутинговими компаніями та мати активний підхід до них.
  • Заробітна плата при працевлаштуванні після закінчення навчання: працевлаштування ваших випускників на найкращі робочі місця на ринку.
  • Задоволеність студентів: ви працюєте над покращенням своїх програм, враховуючи відгуки студентів.»

Попри виклики воєнного часу, труднощі і проблеми, ми продовжуємо наполегливо працювати на благо України, пропонуючи якісну бізнес освіту. Команда Бізнес Школи КРОК пишається досягнутим результатом та щиро вітає студентів, випускників, викладачів, партнерів, адміністраторів з цим досягненням. Продовжуємо розвивати програми МВА, український бізнес, і робити наш внесок в розвиток економіки України через підготовлених, фахових менеджерів.

Дізнатися більше про програми МВА https://bs.krok.edu.ua/mba/

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » МВА в світового рейтингу EdUniversal