Меморандум з Київським міським центром зайнятості — Університет «КРОК»

Меморандум з Київським міським центром зайнятості

30 липня 2024 Новини та події

29 липня 2024 року Київський міський центр зайнятості, в особі директора Центру Дмитра Ярославича Новицького та Університет «КРОК», в особі ректора Університету Андрія Миколайовича Кучка уклали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Підписання Меморандуму супроводжувалося обговоренням спільного плану дій Сторін, у тому числі у площині професійної орієнтації молоді, підвищення конкурентоспроможності учасників ринку праці, формування пропозицій щодо удосконалення системи професійного навчання, формування затребуваних сучасним ринком праці пропозицій для якісної освіти дорослих.

Учасниками зустрічі були також заступник директора Київського міського центру зайнятості Людмила Миколаївна Мушинська, начальник відділу організації кар’єрного розвитку Оксана Михайлівна Вечоркіна, директорка департаменту освіти дорослих Університету «КРОК» Ірина Вікторівна Рибак.

Щиро вдячні нашим партнерам й стейкхолдерам – Київському міському центру зайнятості за гостинність та позитивну взаємодію. Зичимо плідної партнерської співпраці й співдії, а також успішної реалізації спільних проєктних ініціатив.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Підписання меморандуму з Київським міським центром зайнятості // 29.07.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 30 липня 2024 19:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Меморандум з Київським міським центром зайнятості