Відповідь МОН на рекомендації щодо дуальної освіти — Університет «КРОК»

Відповідь МОН на рекомендації щодо дуальної освіти

16 серпня 2024 Новини та події

13 серпня 2024 року консорціум університетів проєкту Еразмус+КА2 «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні»/ КООПЕРА у складі Університету «КРОК», Харківського національний університет імені В.Н. Каразіна, Ужгородського національного університету, Одеського національного економічного університету отримав лист від МОН у відповідь на надіслані Рекомендації щодо розвитку дуальної освіти в Україні:

«Міністерство освіти і науки України висловлює щиру подяку консорціуму університетів Молдови та України проєкту Еразмус+ КА2 «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні»/ КООПЕРА за надані матеріали та рекомендації стосовно розвитку дуальної форми освіти в Україні. Надана інформація, включно з «Рекомендаціями щодо доповнення змістовного наповнення та практичної імплементації Положення про дуальну форму здобуття фахової передвищої та вищої освіти» та «Рамковими Рекомендаціями щодо ініціювання та організації навчальних програм у партнерстві з бізнес-сектором у вищих навчальних закладах Республіки Молдова», буде ретельно вивчена та врахована при розробці подальших нормативних документів у сфері дуальної освіти. Досвід цього проєкту є надзвичайно цінним для нас і сприятиме підвищенню якості освіти в Україні через інтеграцію дуальної форми навчання.»

Консорціум університетів висловлює подяку Міністерству освіти і науки Україниза співпрацю та сподівається, що надані рекомендації будуть ефективно використані для подальшого розвитку дуальної освіти в Україні.

Оновлено: Середа, 28 серпня 2024 15:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відповідь МОН на рекомендації щодо дуальної освіти