ННІ медицини перереєстровано як провайдера БПР — Університет «КРОК»

ННІ медицини перереєстровано як провайдера БПР

20 вересня 2024 Новини та події

Навчально-науковий інститут медицини Університету «КРОК» успішно перереєстровано як офіційного провайдера безперервного професійного розвитку (БПР) під номером 2405. Це важлива подія для університетської спільноти, яка відкриває нові перспективи для підвищення кваліфікації медичних працівників. Тепер Інститут розпочне підготовку широкого спектру курсів та тренінгів для медичних фахівців різних спеціальностей, а учасники програм БПР отримуватимуть сертифікати державного зразка, що визнаються Міністерством охорони здоров'я України.

Враховуючи наявність додипломної підготовки за такими цікавими медичними напрямами як медсестринство, громадське здоров'я, управління закладом охорони здоров'я, курсу спеціалізації з клиничної психології - медичні працівники матимуть доступ до здобуття якісних знань та навичок, що сприятиме покращенню якості медичних послуг. Також, завдяки сучасним технологіям, курси будуть доступними як у традиційній, так і в дистанційній формі, що особливо актуально в умовах війни.
Програми навчання будуть адаптовані під потреби різних категорій медичних працівників, враховуючи їх спеціалізацію та рівень підготовки.
Представники інституту зазначають, що перереєстрація як провайдера БПР є важливим кроком у розвитку медичної освіти в Університеті.

Для отримання детальнішої інформації про програми навчання та умови участі звертайтесь до офіційного сайту навчально-наукового інституту медицини.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ННІ медицини перереєстровано як провайдера БПР