Навчальна медіалабораторія в дії — Університет «КРОК»

Навчальна медіалабораторія в дії

23 вересня 2024 Новини та події

10 вересня та 12 вересня 2024 року в Навчальній медіалабораторії Університету «КРОК» відбулися майстер-класи.

Доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Бут Оксана Василівна для здобувачів спеціальності «Журналістика» провела практичні заняття роботи з мікрофоном.

Студенти ознайомилися з різними видами мікрофонів – динамічний, конденсаторний, стрічковий, студійний; спробували практично застосувати їх під час запису матеріалу та зробити висновки про переваги у їх застосуванні для різних технічних можливостей.

Здобувачі мали можливість працювати з професійною технікою зі звукозапису та отримали поради та рекомендації щодо професійних компетентностей.

Тож бажаємо нашим колегам та здобувачам подальших творчих та професійних успіхів!

Оновлено: Понеділок, 23 вересня 2024 16:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчальна медіалабораторія в дії