Мобільність студентів в рамках проєкту CLIMAN — Університет «КРОК»

Мобільність студентів в рамках проєкту CLIMAN

25 вересня 2024 Новини та події

З 2 по 13 вересня 2024 року група здобувачів освіти Фахового коледжу взяла участь у двотижневому навчанні в Університеті Миколаса Ромеріса (Литва) в рамках проєкту Erasmus+ KA2 «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/CLIMAN. Навчання було спрямоване на глибше розуміння глобальних кліматичних змін та ролі стейкхолдерів у досягненні цілей сталого розвитку. Програма включала лекції, практичні заняття та польові дослідження, що дозволило учасникам поєднати теоретичні знання з практичним досвідом.

Перший тиждень: Урбаністика та кліматичні виклики

Перший тиждень розпочався з лекцій професора Паулу Перейри, присвячених глобальним змінам клімату. Протягом кількох днів студенти вивчали проблеми урбанізації та вплив кліматичних змін на прибережні зони та туризм. Активні дискусії викликали семінари щодо змін у використанні земель у міських територіях. Кульмінацією тижня стала виїзна сесія до парку Вінгіс, де учасники досліджували роль зелених зон у пом'якшенні наслідків кліматичних змін.

Другий тиждень: Поглиблені знання та практичні дослідження

Другий тиждень було присвячено детальному вивченню цілей сталого розвитку та участі стейкхолдерів у кліматичному управлінні. Особливе значення мало дослідження національного парку Дзукія, де студенти змогли на практиці оцінити важливість збереження екосистем. Лекції з екосистемних послуг у міських зелених просторах, а також семінари щодо громадського сприйняття цих питань розширили розуміння управління кліматом на локальному рівні.

Протягом двох тижнів студенти активно брали участь у практичних заняттях, дискусіях та групових проектах. Завершенням програми стала презентація проектів, де кожна група представила результати своїх досліджень та запропонувала рішення для забезпечення стійкого розвитку в умовах кліматичних змін.

Підсумки навчання

Навчання в Литві стало важливим етапом професійного розвитку студентів. Лекції провідних експертів та участь у практичних дослідженнях дозволили не лише поглибити знання про кліматичні зміни, але й навчили застосовувати ці знання на практиці. Спілкування з колегами з різних країн сприяло усвідомленню глобального характеру кліматичних викликів та важливості міжнародної співпраці.

Цей курс став для студентів не лише джерелом нових знань, але й стимулом продовжувати дослідження в галузі сталого розвитку та кліматичного менеджменту.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Мобільність студентів в рамках проєкту CLIMAN