Співробітництво Фахового коледжу «КРОК» — Університет «КРОК»

Співробітництво Фахового коледжу «КРОК»

11 жовтня 2024 Новини та події

З нового навчального року Фаховий коледж відновив роботу з підприємствами у сфері навчальної, методичної, наукової, інформаційної діяльності.

Керівництво Коледжу організовує зустрічі з  директорами, менеджерами готельно-ресторанного бізнесу з метою  розширення співробітництва в практичній реалізації знань студентів. Підписання договорів надає можливість корегувати навчальний процес, методичне забезпечення спеціальності  відповідно до сучасних вимог галузі,  сприяє розширенню баз виробничої практики, допомагає студентам у пошуку першого робочого місця.

Відбулися зустрічі з директором мережі ресторанів «Tarantino family», «Пузата Хата», студенти 3,4 курсів спеціальності готельно–ресторанна справа відвідали один із готелів мережі «Optima», зацікавилися системою обслуговування в готелях та перспективами  кар’єрного росту.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Співробітництво Фахового коледжу «КРОК»