Сертифікатний курс - Дитяча та сімейна психологія — Університет «КРОК»

Сертифікатний курс - Дитяча та сімейна психологія

17 жовтня 2024 Новини та події

Дату початку змінено!
Всі бажаючі ще мають можливість доєднатись!

Запрошуємо на річний сертифікатний навчальний курс «Дитяча та сімейна психологія» (навчання консультуванню з дитячих та сімейних проблем), 9-й набір!

Автор і ведуча курсу: Оксана Олійник - дитячий та сімейний психолог, арт-терапевт, засновник та ведуча сімейних творчих таборів, автор тренінгів для батьків та підлітків.

Курс складається з семи дводенних модулів (п'ятниця з 18.00 до 21.00 год., субота з 10.00 до 17.00 год.), модулі проводяться раз на місяць.

ПРОГРАМА:

1. Кабінет дитячого/сімейного психолога. Ресурси й інструменти дитячого психолога. Первинна діагностика. Встановлення контакту з дитиною. Особливості роботи сімейного/дитячого психолога в онлайні.
2. Вікова психологія. Вікові особливості розвитку дитини. Теорії (Ж. Піаже, З. Фрейд, Е.Еріксон, Л.Виготський); Вікові кризи. Поняття психологічної норми.
3. Сімейне консультування та особливості дитячо-батьківського консультування. Сіблінги. Робота з парами. Життєві цикли родини. Сімейні кризи, та стосунки в родині.
4. Проблеми поведінки: агресія, бунт, тривожність, проблеми в комунікації. Діагностика психічних розладів: РДУГ, РАС. Корекційні заняття в роботі психолога.
5. Психосоматика. Соматичні розлади дитини. Поняття симптом. Методи та інструменти в роботі з симптом.
6. Травматерапія, робота з дитячими травмами: психотравмуючі події: війна, розлучення батьків, втрата когось із рідних, насилля.
Методи арт-терапії: пісочна, казкотерапія, метафоричні асоціативні карти. Проективні методики. Наративна терапія.
7. Психологія підлітків. Психокорекційна робота з підлітками. Практичні моделі взаємодії з підлітками.

Дати проведення модулів:
- 1 модуль: 08-09 листопада
- 2 модуль: 13-14 грудня
- 3 модуль: 10-11 січня
- 4 модуль: 14-15 лютого
- 5 модуль: 14-15 березня
- 6 модуль: 25-26 квітня
- 7 модуль: 23-24 травня
Також за період навчання буде проведено 3 супервізії тривалістю 2,5 год.

Цей курс буде корисним як досвідченим фахівцям, так і студентам-майбутнім психологам, а також всім, кому цікава особистість дитини та коректний підхід до її виховання.

Вартість участі в дводенному модулі - 3 300 грн.; для студентів, викладачів та випускників Університету «КРОК» - 2 900 грн.

Оплату здійснювати на рахунок Університету «КРОК» до початку модуля.

Вартість участі в супервізії - 500 грн.

Учасники отримають сертифікат про оволодіння курсом «Дитяча та сімейна психологія» (150 академічних годин; 5 кредитів ECTS). Отримання сертифікату можливе за проходження всіх семи модулів, трьох супервізійних занять та проходження атестації (усного іспиту) під час останнього модулю.

Оновлено: П'ятниця, 18 жовтня 2024 19:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сертифікатний курс - Дитяча та сімейна психологія