KROKStudyHub презентує: курс ПК про акредитаційні процедури — Університет «КРОК»

KROKStudyHub презентує: курс ПК про акредитаційні процедури

21 жовтня 2024 Новини та події

Департамент освіти дорослих розпочав новий сезон фахових курсів підвищення кваліфікації. Цього разу презентуємо курс: «Акредитація освітніх програм: готуємо відомості самооцінювання».

Ексклюзивно про всі новації в акредитаційній процедурі на даному курсі ПК розповідає чудова менторка курсу, надзвичайно обізнана в усіх практичних аспектах проходження акредитації – перша проректорка Університету «КРОК», професор, професор кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» Літвін Наталія Миколаївна.

Фокус уваги курсу: підготовка відомостей самооцінювання освітньої програми, який є базовим для успішного проходження акредитаційної процедури. При підготовці матеріалів самооцінювання основна увага приділяється публічності, прозорості та підтвердженню фактів реалізації освітньої програми відповідно до вимог внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Надзвичайно приємно, що курс відбувається у змішаному форматі, з можливістю долучення освітян офлайн. Дякуємо Збройним Силам України за це!

Оновлено: Середа, 23 жовтня 2024 16:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » KROKStudyHub презентує: курс ПК про акредитаційні процедури