Міжнародна конференція «Забезпечення психологічної підтримки та адаптації українців» — Університет «КРОК»

21 листопада 2024 Новини та події

Шановні колеги!
Щиро запрошуємо Вас долучитись до Міжнародної науково-практичної конференції «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ТА АДАПТАЦІЇ УКРАЇНЦІВ У ПОВОЄННИЙ ПЕРІОД», яка відбуватиметься 21-22 листопада 2024 року в ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» у змішаному форматі.

Співорганізатори Конференції: Національне агентство України з питань державної служби (Україна), Університет економіки та права «КРОК» (Україна), Mykolas Romeris University (Lithuania), Netherlands Business Academy (Netherlands), University of Foggia (Italy)

На конференцію запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти усіх рівнів навчання, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Мета конференції: обговорення актуальних питань забезпечення психологічної підтримки та адаптації українців у повоєнний період.

Програма Конференції (деталі в інформаційному листі)

Тематичні напрямки роботи конференції (науково-практичні дискусійні панелі):

1. Стратегічні та практичні підходи до забезпечення психологічної підтримки у повоєнний період

• Стан психічного здоров’я населення України у повоєнний період
  • Роль міжнародних організацій у підтримці психічного здоров’я в Україні
  • Особливості психологічного відновлення військовослужбовців у повоєнний період; допомога членам сімей військових, які повернулись з війни
  • Психологічна допомога вимушеним переселенцям після війни (підтримка на новому місці чи сприяння поверненню додому в залежності від обставин).
  • Психологічна допомога дітям та підліткам
  • Психологічна підтримка та адаптація персоналу в організаціях у повоєнний час. Профілактика та подолання емоційного та професійного вигорання особистості.
  • Роль місцевих ініціатив у психосоціальній підтримці. Розробка політик на рівні громад. Інтеграція психосоціальної підтримки у місцеві служби.
  • Психологічна освіта та підвищення обізнаності. Психолого-педагогічна підтримка педагогів та здобувачів освіти у повоєнний період. Травмапедагогіка.
  • Методи та технології психологічної допомоги та самодопомоги під час та після війни.

2. Роль державних службовців у забезпеченні психічного благополуччя громадян

• Роль державних службовців у розробці та впровадженні політик, спрямованих на підтримку психічного здоров’я громадян
  • Координація та моніторинг забезпечення доступності психологічних послуг для всіх верств громадян
  • Програми підвищення кваліфікації державних службовців з питань психічного здоров’я та ефективної комунікації з громадянами, які переживають психічні травми