ЦРК «Характерники» — Університет «КРОК»

ЦРК «Характерники»

04 червня 2024 Новини та події

З неймовірною гордістю та щирою вдячністю оголошуємо про завершення діяльності проєктної групи ЦРК «Характерники»! Два роки плідної роботи команди подарували нашій КРОКівській родині 10 реалізованих проєктів, 26 яскравих заходів та 7 почесних нагород «Кращий проєкт року».

Ми щиро дякуємо всім, хто був поруч протягом цього незабутнього часу! Завдяки вашій вірі, підтримці та ентузіазму ми змогли досягти неймовірних вершин. Окрема вдячність проректору з науково-педагогічної роботи корпоративне управління Наконечній Наталії Василівні за мотивацію та підтримку!

Попри те, що проєктна група ЦРК «Характерники» завершує свою роботу, це не означає кінець нашого шляху. Ми завжди будемо нести у своїх серцях частинку Фахового Коледжу та незмінно підтримуватимемо наш Університет «КРОК».

З Коледжем у серці, з КРОКом назавжди!

З вдячністю та щирою вірою у мирне майбутнє,

Команда ЦРК «Характерники»

Оновлено: Середа, 05 червня 2024 13:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЦРК «Характерники»