Враження першокурсниці #проКРОК — Університет «КРОК»

Враження першокурсниці #проКРОК

19 червня 2024 Новини та події

Своїми враженнями від навчання поділилася Есень Евеліна, групи МА-23:

«Я дуже задоволена своїм вибором вступити на ОП «Маркетинг» в Університету «КРОК». Тут я отримую не лише глибокі теоретичні знання, а й практичні навички, які обов'язково допоможуть мені у моїй майбутній кар'єрі. Викладачі  - справжні професіонали, завжди готові допомогти та поділитися своїм великим досвідом.

Навчання на ОП «Маркетинг» в Університеті «КРОК» дає мені можливість розвивати не лише теоретичні знання, але й вдосконалювати свої soft skills, такі як комунікабельність, навички командної роботи та креативність. Це допомагає мені стати більш успішною та конкурентоздатною у майбутній кар'єрі в сфері маркетингу.

Я щиро рекомендую програму «Маркетинг» в Університеті «КРОК» всім, хто мріє отримати якісну освіту та побудувати успішну кар'єру у цій захоплюючій галузі.»

Оновлено: Середа, 19 червня 2024 14:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Враження першокурсниці #проКРОК