#проКРОК — Університет «КРОК»

#проКРОК

28 червня 2024 Новини та події

Я, як студентка першого курсу Університету «КРОК» на спеціальності «Маркетинг», бажаю поділитися своїм позитивним досвідом навчання. Обравши цей Університет через його відому репутацію та сучасний підхід до освіти, я не пошкодувала про свій вибір. Викладачі тут – справжні професіонали, завжди готові допомогти та поділитися своїм досвідом зі студентами. Їхні знання та практичний досвід допомагають нам краще розуміти сучасні тенденції  та розвивати власні навички.

Студентське життя в «КРОК» дуже насичене подіями... Тут ми можемо брати участь у  проектах, ярмарках, та різнтманітних івентах,де отримуємо можливість застосувати теоретичні знання на практиці та розвивати свої таланти. Атмосфера в університеті дуже дружня та підтримуюча, що сприяє нашому професійному та особистісному зростанню.

Навчання в Університеті «КРОК» на спеціальності «Маркетинг» я рекомендую всім, хто прагне отримати якісну освіту та побудувати успішну кар'єру у  цікавій галузі маркетингу Університет «КРОК» створює унікальні умови для студентів, дозволяючи нам розкрити свій потенціал та досягти великих успіхів у майбутньому у сфері маркетингу.

З повагою, Валентина Карпович, гр. МА-23

Оновлено: П'ятниця, 28 червня 2024 16:19